reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pielegnacja niemowlecia

reklama
Macao trudno jest ci cokolwiek doradzić w sprawie proszku do prania bo mieszkasz za granicą. Po prostu kup jakis na próbę sama zobaczysz czy maleństwo będzie miało jakieś uczulenie czy nie ;)

PS a gdzie mieszkasz w Belgii mam tam rodzinę??
 
Nakretka pisze:
agutkaZG pisze:
Nakretka pisze:
smierdzacego cypiska

A ja za to wcale nie uwazam,ze Cypisek smierdzi. :)
Podejrzewam, że przez 30 lat zmienili recepturę :)
I całe szczęście :)

Pewnie wtedy bylo same szare mydlo,ktorego zapach tez mi nie odpowiada. :p Teraz moze cos zapaszkowego tam dodali. ;) Ostatnio nie moglam znalesc Cypiska,wiec wzielam Dzidziusia - zobaczymy,jak sie sprawdzi,no i jak pachnie. :)
 
mycha12 pisze:
Macao trudno jest ci cokolwiek doradzić w sprawie proszku do prania bo mieszkasz za granicą. Po prostu kup jakis na próbę sama zobaczysz czy maleństwo będzie miało jakieś uczulenie czy nie ;)

PS a gdzie mieszkasz w Belgii mam tam rodzinę??

W Antwerpii! Jakis tj. Le Chat, bo to jedyny tu dostepny. Bedzie kiepsciutko, jak sie okaze, ze moj szkrab bedzie na niego uczulony!
 
Macao ja mam rodzinę w Burcht koło Antwerpii i Hoboken :laugh: widzisz jak i zbieg okolicznosci!
A co do tego proszku to nie masz tam sie kogo poradzić? jakiejś np koleżanki?
 
Proszek Dzidziuś pachnie bardzo ładnie.Wczoraj patrzyłam płyn do płukania też dzidziusia ale ten już tak nie pachnie i niekupiłam.Ja mam oliwke i mydełko Bambino.Chusteczki Bella Heppi.Krem na odparzenia i nawilżający Nivea.
Macao niemasz nikogo znajomego w Polsce ,może wysłałby ci jakiś proszek.
 
Mam pytanie do obecnych mamuś. CZy po przyjściu z dzieckiem ze szpitala podczas gdy pierwszy raz kąpałyście maleństwo nagrzewałyście dodatkowo pomieszczenie jakimś dodatkowym grzejnikiem?
Z tego co czytałam pomieszczenie w którym kąpie się maleństwo musi mieć między 22-24 stopnie a woda 37-38 stopni? bo moja szwagierka mi mówiła że jak ona kąpała dziecko to mimo że było ciepło dodatkowo właczała jakiś tam grzejniczek nawet latem :p wydaje mi sie to nienormalne, zresztą ona też nie grzeszy mądrością, ale wolę Was zapytać? ::)
 
myszko wszystko bez przesady; zeby w lato nagrzewac pomieszczenie to trzeba miec niezle pod kopułką; ja mam 7 <slownie siedmioro> rodzenstwa i wiadomo ze w zime musi byc cieplo; tez bez przesady; ale w lato? nie dosc ze matka zawsze wietrzyla tylek przed kąpielą to pozwalala dziecku polezec bez pieluszki i po kąpieli a to dzieci lubia najbardziej :D mozna przykryc pieluszką czy kto tam co ma i wietrzyc :D teraz pogoda troszke sie zepsula ale mysle ze kazda z nas bedzie wiedziala co robic; czy grzac czy nie;
 
reklama
Do góry