reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pielegnacja niemowlecia

Myszko problem polega na tym, ze tu nikt sie nie bawi w wyszukiwanie proszku, piora w tym co maja pod reka! No ale jak sie mamy wychowaly na ulepszaczach i konserwantach, to moze i dzieci sie rodza z skora mamuta! A gdy slysza o  praniu  i prasowaniu nowych rzeczy malucha to patrza tak jak bym byla naprawde z Wenus!
 
reklama
popieram mamusie od poczatku tzreba chartowac dziecko i nieprzegrzewac a kapac je tak by wam było wygodnie i bezpiecznie dla bobasa a jak w reczniku przeniesiesz dziecko do pokoju w ktorym temp wynosi ok 22 stopni w zupelnosci powinno wystarczyc. ja nie mieszkam w Polsce i klimat jest wilgotny takze temp w pokoju mam od 20 do 24 a taka wlasnie jest zalecana dla bobasow.
a dziecko bede ubierala o 1 warstwe ciuszkow wiecej niz ja mam na sobie i mysle ze powinno byc dobrze
zreszta kazda z nas bedzie najlepiej wiedziala co jest dobre dla naszych malenstw i nie trzeba sluchac pogladow innych ludzi poniewaz kazdy ma inne potrzeby:)
pozdrawiam
 
My z mężem ustaliliśmy że od początku będziemy hartowac małą. My sypiamy przy otwartym oknie. Przy zamkniętym dusimy się. Tylko trzeba to robic z głową,żeby malucha od razu nie zaziębic.
 
My mamy tak samo - śpimy praktycznie zawsze przy otwartym oknie, zresztą tu klimat jest troszeczkę lżejszy niż w Polsce.
Łóżeczko nie będzie stało przy oknie, tylko jakby z drugiej strony naszego łóżka, zamkniemy najwyżej drzwi od pokoju żeby nie było za dużego przewiewu od początku i już.
Mam nadzieję, że się Mały szybko przyzwyczai :)
 
U mnie łóżeczko stoi po środku pokoju. Przeciąg zalęzy od której strony mamy okno otwarte. Jak mała będzie już w domu będziemy otwierac tak żeby wiało na nas nie na nią.
 
Do góry