reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pielegnacja niemowlecia

ani zima ani latem nie podgrzewałam pomieszczenia.. zamykałam tylko okna ..
ale u mnie okna sa otwarte non stop czy lato czy zima.. jakiś zimny wychów stosuję :)
 
reklama
I dobrze Aga przynajmniej dzieci będą zdrowe ;D mój mąż tez mnei przyzwyczaił,że okna są otwarte o każdej porze roku ;)
 
Mycha to jak przyzwyczaisz dziecko do wiaterku i przewiewu, to niemasz po co podgrzewac pomieszczenia :) po prostu przed kąpielą na jakies 10-15 minut wczesniej zamknij okno coby przeciągu nie było :D
 
Mnie też mąz przyzwyczaił do wietrzenia iteraz bywa tak że on zamyka a ja otwieram okno.Ja kąpac będę w łazience a tam okna niema i niemiałabym, zabardzo jak jej tez nagrzac bo jest za mała na dpodatkowe urzadzenia.Zresztą mój mąż nawet w zime chodzi w krótkim rękawie.
 
Ja też będę kąpać małą w łazience. Łazienkę mam malutką ale postawie sobie wanienkę na pralce dawaj ;) nawet schylać się nie muszę ;)
 
Ja się zastanawiam bo jeśli wanienka na pralce to gdzie się ją ubierze?A wolałabym zrobic to w łazience niż przenosic do pokoju i tam ubierac.
 
Mija jak owiniesz dziecko po kąpieli w ręczniczek, zakryjesz główkę to czemu nie przenosić? Ja tak będę robić, a dziecko trzeba chartowac a nie tylko w ciepełku trzymać itd bo potem wyjdziesz z tym dzieckiem na spacer i zaraz dostanie zapalenia płuc. Oczywiście normalną rzeczą jest że w łazience nie mozesz mieć 25 stopni a w pokoju 15, te temperatury muszą być w miarę zbliżone;)
 
Niewiem jak bedzie ale teraz w pokoju to mam przewaznie chłodno,bo ciągle mamy otwarte okno.Jak zamknieny jest za duszno.Dlatego wolę małą ubrac w łazience tam się troche rozgrzeje i ostygnie,a nie przenosic do pokoju.
 
reklama
My będziemy kąpać Adasia w pokoju. Nie jest problemem przynieść wiaderko wody do wanienki. Do łazienki musiałabym zanosić wszystkie kosmetyki. A nie mam szafki dla bobasa w łazience, bo u nas jest 8 osób do 1 łazienki i nie ma miejsca.
 
Do góry