reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy dziecka

A u mnie dzidzia chyba się inaczej przekręciła i w danym momencie co najwyżej czuję lekkie przelewanie.13-14 tygodniu czułam ruchy znacznie intensywniej.
Ale mam nadzieję, że niedługo znowu zaczną być bardziej intensywne.
 
reklama
A u mnie dzidzia chyba się inaczej przekręciła i w danym momencie co najwyżej czuję lekkie przelewanie.13-14 tygodniu czułam ruchy znacznie intensywniej.
Ale mam nadzieję, że niedługo znowu zaczną być bardziej intensywne.

u mnie też tak jest wcześniej dzidzia bardzo intensywnie się wierciła to teraz tylko takie smyranie czuję czasami i martwię się tym bo moi chłopcy byli bardziej aktywni ale z drugiej strony myślę sobie że może to dziewczynka i dlatego jest spokojniejsza no zobaczymy ;-):rofl2:

o teraz akurat zaczęła się dzidzia wiercić :laugh2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
o teraz akurat zaczęła się dzidzia wiercić :laugh2:

Ja wczoraj odetchnęłam z ulgą. Cały tydzień prawie w ogóle nic nie czułam, do tego miałam bardzo napięty brzuch, a historia z Emy dodatkowo wpłynęła na mnie bardzo negatywnie.
Na szczęście wczoraj miałam prawie godzinę wiercenia i kopniaków także się uspokoiłam.
 
U mnie mniej więcej od tygodnia dzidzia daje o sobie znać :) Czasami odzywała się raz dziennie, czasami wcale. Wczoraj chyba ze trzy razy wyraźnie czułam jej wybryki. Dziś znowu się odezwała, więc mam nadzieję, że już każdego dnia będzie się z nami kontaktowała. Z początku czułam ją tylko wieczorami jak kładłam się już spać. Teraz pora nie ma już znaczenia. Daje o sobie znać kiedy ma ochotę :)
 
witam wszystkie kolezanki :) u mnie niestety tylko dwa razy poczulam jakby motyle w brzuszku 3 dni temu, a teraz cichosza :( teraz 18 tydzien mi leci, ale na usg ginekolog powiedziala mi ze z maluszkiem wszystko ok, tak wiec staram sie nie martwic i wyczekuje z niecierpliowscia mocniejszego kopniaczka od mojego aniołka. :-)
 
reklama
Do góry