reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy dziecka

no to super Karincia:-) Pewnie i brzuszek juz masz wiekszy, bo pamietam ze Ci sie dlugo ukrywal;-) Mnie tak z 17 do 18 tygodnia nagle wyskoczyl i od wtedy juz konkretne czuje ruchy, super to jest:-):-)
a terz to przybieraja na czestliwosci mocy, czasami to nawet widac te kopniaczki:tak:
Moje nowe hobby, wpatrywanie sie we wlasny brzuch:happy:
 
reklama
a wiecie że podobno dzidzia po urodzeniu jest aktywna o tych samych porach o których daje o sobie znać w brzuchu , jak jest aktywniejsza nocą to ponoć po urodzeniu też tak będzie , ja tam nigdy tego wcześniej nie sprawdzałam ale teraz zwrócę na to uwagę zobaczymy czy to prawda
 
no to super Karincia:-) Pewnie i brzuszek juz masz wiekszy, bo pamietam ze Ci sie dlugo ukrywal;-) Mnie tak z 17 do 18 tygodnia nagle wyskoczyl i od wtedy juz konkretne czuje ruchy, super to jest:-):-)
a terz to przybieraja na czestliwosci mocy, czasami to nawet widac te kopniaczki:tak:
Moje nowe hobby, wpatrywanie sie we wlasny brzuch:happy:
Brzuch jeszcze nie taki duży ale ja sobie wmawiam że już duży :-D
W każdym razie jak ktos nie wie że jestem w ciąży to nadal by nie zgadł ;-)
Ale mam nadzieje że na dniach sie to zmieni :happy:
 
Bo ja się tak zastanawiam. Właśnie zaczynam 12 tydzień, 15 kwietnia lecimy do Polski na urlop, czyli już będzie 14 tydzień. Czy możliwe, że wtedy dzidzia zacznie o sobie dawać znać??? Słyszałam, że często pierwsze ruchy odczuwa się w podróży. Bylibyśmy wniebowzięci:-):-). Jak w ogóle rozpoznać, że to dzidziuś a nie coś innego??? Chodzi mi o te przelewania, jak to określiłyście.
 
A ja już czuje te słodkie delikatne kopniaczki-jeżeli to można nazwać kopniaczkami-bo są bardzo delikatne ale dziś pierwszy raz poczułam mocniej :-D cudowne uczucie!!Szczególnie czuje jak dużo odpoczywam i jestem spokojna.
 
Odkąd jestem na L4 mam więcej czasu, aby wsłuchać się w swój organizm. Kiedy leże i odpoczywam czuje dość mocne kopniaczki. Przez swój aktywny tryb życia umknęłyby mi najpiękniejsze chwile...
 
Ja co prawda nie jestem jeszcze na zwolnieniu ale tez tak mam że jak mam wolny dzień to czuję ruchy kilka razy w ciągu dnia :tak:
A jak ide do pracy to nic :baffled:
 
Ja już od paru dni czuje rybke pływającą :-) a w czoraj wieczorem poczułam pierwsze maleńkie kopniaki:-) szkoda że mój M jeszcze nie czuje :-(
 
reklama
Na zwolnieniu jestem trzeci dzien i mam nadzieje, że po tygodniu będę mogła wrócić do pracy. Ale sam lekarz powiedział, że musze zwolnić, bo dzidziuś zaczyna się buntować (przedwczesne skurcze - 19 tydzień ciąży). Może w ten sposób daje o sobie znać??
 
Do góry