reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy dziecka

Ha! To i ja już sie moge pchwalic,że czuje swojego bąbelka:). Od wczoraj kopie i nie mam wątpliwości. Bardzo przyjemne kopniaczki. Super! Swietnie tak czuc to dzieciątko:). Dziś sie w nocy położyłam na brzuchu i był taki protest. Dzidzia kopała non stop w tej pzycji:) wiec nie mialam wyjscia i przekreciłam sie na boczek. Słodkie kopniaczki:)
 
reklama
Wszystko co teraz jest dla nas miłymi kopniaczkami, za pare tygodni zacznie być czasami uciążliwe niestety i tego się boje... Ja podobno dałam mamie popalić. Myślała, ze piłkarzem zostane :-D Moja mała miała dzisiaj czkawke, ale śmiesznie było :-)
 
dziewczyny a czy macie czasem uczucie jakby dzidzia za coś ciągnęła bo ja czasem tak mam takie ciągnięcia od środka ciężko mi to wytłumaczyć , w każdym razie dziwne uczucie
 
mój wczoraj probował,ale dalej nie czuje,a ja sie z niego śmialam bo ma chyba ręke z kamienia,bo tak mocno akurat gdy położył ktoś kopał
 
mimo iż ruchy malutkiej czułam już od 1 lutego a takie ekstra od marca to dopiero wczoraj mąż w końcu łobuziarę przyłapał zwykle przestawała kopać jak tylko się zbliżył lub brzuszka dotknął:wściekła/y::sorry::-D wczoraj zrobiliśmy inaczej położyłam się tym bokiem do góry odsłoniłam brzuszek i jak zobaczyłam ruchy dałam znać i pierwsze co to zobaczył a potem ją w tym samym miejscu przyłapał ręką:-) w końcu bo już się długo ganiali za sobą:-D:-D:-D
Oj to tylko pozazdrościć :-D
My marzymy o tym żeby Mąż w końcu poczuł kopniaczki Synka :tak:
 
reklama
Ja w swojej pierwszej i jeszcze trwającej ciąży ruchy poczułam w 16 tygodni ( tz. pękające bąbelki), a teraz to mój brzuchol wygina się we wszystkie strony świata i żebra pękają od kopniaków!!!
 
Do góry