reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy dziecka

reklama
Mama przywiozła mi drożdżówkę, taką z cukierni z tradycjami, bez polepszaczy, musi w tym coś być, bo teraz ta Marna Pchła urządza w brzuchu dzikie harce:-D
 
W zeszłym tygodniu moja córcia była bardzo aktywna. Nie było godziny, zebym jej nie poczuła. W tym tygodniu jest zdecydowanie spokojniejsza. Nie kopie za często. Jedynie reaguje jak wsiadam do samochodu. We wtorek byłam na usg i wszystko jest ok. Zastanawiam się jednak czy to normalne, że jest ona taka spokojniutka?? :-(
 
dziś po raz pierwszy widziałam na własne oczy jak nasze bobo się porusza w brzuchu:tak: sądziłam, że jeszcze za wcześnie na naoczne znaki, a tymczasem przez zupełny przypadek to odkryłam:-D super wrażenie!
 
W zeszłym tygodniu moja córcia była bardzo aktywna. Nie było godziny, zebym jej nie poczuła. W tym tygodniu jest zdecydowanie spokojniejsza. Nie kopie za często. Jedynie reaguje jak wsiadam do samochodu. We wtorek byłam na usg i wszystko jest ok. Zastanawiam się jednak czy to normalne, że jest ona taka spokojniutka?? :-(
Mitemil wszystko na pewno OK, moja też raz jest szalona, a później spokojna. To wszystko zależy od nas i naszych nastroi.
 
Witajcie Mamuski!!

Ja tez chce sie pochwalic:))))wczoraj pierwszy raz widzielismy z mezem jak nasz synus daje znaki ,ze jest.
Tak sie wiercil ,ze co rusz bylo widac jak brzuch sie rusza....a maz to mial taka mine jakby ufoludka zobaczyl.....ale strasznie sie cieszylismy cudowne uczucie:))))
pozdrawiam i zycze cierpliwosci...na pewno lada dzien i u was bedzie to widoczne i odczuwalne
 
hej a ja bardzo szybko poczulam ruchy mojego malenstwa bo w 18 tygodniu i do teraz odczowam je dosyc mocno,a to dlatego, ze lozysko mam z tylu wiec nic mu nie przeszkadza i nie tlumi,moja dzidzia jest bardzo ruchliwa i az sie czasem boje co bedzie podkoniec ciazy:)
 
reklama
Dziś wyjątkowo Moja Mała bardzo grzeczna nawet dała tatusiowi kopniaka jak podszedł, a jak się tatuś cieszył :))).
A mi brzuszek później się ruszał cały czas :).
 
Do góry