reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

lene ja bym się chyba wybrała jednak do lekarza, bo wiem jak taka infekcja może dać popalić...

adasza
kurde lekarze zamiast dać jakąś radę to wolą mówić, że minie...ehhh...szkoda gadać..

augustynka gratki 1. rocznicy:)

andzik Zośka też próbuje wstawać...niestety...bo to chyba jeszcze za wcześnie...
Może opuść łóżeczko na najniższy poziom?

Agata777 czyli to jednak od glutenu?

Zośka już zasypia, a ja za chwilkę wyłożę się na kanapie...cudnie :)

A jutro szczepienie...trzymajcie kciuki!

Buziaki:*
 
reklama
Mój Dennisio nie potrafi sie turla, nie potrafi siadać sam, nie ma zębów, nie pełza bo ogólnie nie lubi leżeć na brzuchu i po kilku minutach krzyczy iżadne zabawianie nic nie daje.
Potrafi tylko usiąś z pozycji półleząćej jeśli sie czegoś chwyći naprzykłąd blaciku w krzesełku do karmienia krzyczec,piszczeć i gaworzyć:) wiem ze każde dziecko rozwija sie w swoim tępie ale martwie sie baardzo.
widze żę twój synek 2 dni dtarszy od mojego:) fajnie:)
to się nie martw :-) opis pasuje też do mojego synka i naprawdę uważam że wszystko jest ok:-)
 
happymum nasze bobasy tego samego dnia rodzone:-) co do rozwoju u nas zębów brak i podobno nie zapowiada się żeby wyszły:szok:a sknera niesamowita z tego mojego brzdąca:szok: przewroty opanowane dosłownie od tygodnia ale tylko z pleców na brzuch:-)co do jedzenia to najlepiej gdyby sam cyc był ale podaje mu owoce, kleik i obiadek, uczuleń brak więc je wszystko jak leci:-)
 
Moj je o 8:00 kaszke na mleku ( nuntramigen) 12:30 obiadek np. zupka z mieskiem 17:00 deserek owoce,biszkopty mleko( nuntramigen) 21:00 kaska manna na nuntramigenie w miedzy czasie pije herbatke. tyle wystarczy? bo mi sie wydaje za malo
 
Przeliczyłam że przenoszę dziennie tone! :szok: Wanda obrotami turlajacymi pokonuje przestrzeć w pokoju, potem zawiesza się na meblach i muszę ją przenieśc na początek toru przeszkód. Robię to około 100 razy dziennie, wychodzi tona :szok: po co mi siłownia? Turla się tylko i wyłącznie przez lewe ramię więc nie ma opcji żeby wróciła sama do pozycj i"start" - trzeba ją tam zanieśc z "mety". Przestałam się dziwić, że po 3 godzinach zaczynam mieć dość... wystarczyło policzyć wszystko.
Jeszcze nie wiem co będzie z krainą Robin Hooda, ale w środe przylatuje na 2 dni mąż! jestem taka szczęsliwa... pewnie wtey wszystko obgadamy na spokojnie bo jednak skype to nie jest to. Ech... no i szaleństwa przytulankowo-nocne :-D Wiem, że to dziwnie brzmi, ale w moim wieku jeszcze się nie idzie na emeryturę seksualną :-D
 
Hej Laski,

U mnie w tym tygodniu busy na maxa bo poza moim Szymkiem zajmuje sie moim 7 letnim chrzesniakiem od 8-16 wiec troche urwanie glowy:tak::tak:

Kasia u nas o dziwo jakos sie Szymon przestawil, chociaz wstal o 5 rano i myslal, ze juz sie dzien zacza ale wzielam go do siebie i tak razem kimalismy do 7.30:-) powodzenia na szczepieniu :) a co do wspolnych rankow, masz racje sa bezcenne!

Augustynka gratki rocznicy :)) co ugotowalas dla meza?

Andzik skoro Malec jest na tyle silny, ze wstaje to nic sie nie martw - taki juz jego urok!

Agacina ja wczoraj kupilam kurtke w BANKS bo tak jak i Ciebieceny w Zarze mnie zabily jest ciepla i z kapturem wiec na spacery super BANK Fashion - BLONDE & BLONDE u nas tez brak ma, da, ba ale ja cierpliwie czekam i sie wcale nie stresuje

happymum z tego co wiem to nasze dzieci nadal powinny wypijac 500-600 ml mleka


Moj ancymonek zrobill strajk na jedzenie, cokolwiek dzisiaj probowalam podac zaciskal usta i koniec zreszta ostatnio wcale nie ma wiekszej checi na jedzenie, najchetniej cyc. A jak z tym u Was?
 
Ostatnia edycja:
Dennis na szczęście ostatnio uwielbia siedziec w krzesełku do karmienia wiec dużo go nosić nie musze:) ja to bym chciała wrócić do Polski, tęsknie za życiem tam, blisko rodziny:)
to istnieje coś takiego jak seksualna emerytura:) haha to ja chyba na takiej jestem:p
 
Moje 7lub 8-kasza
11lub 12-obiad
15lub 16-mleko
17-jogurt z owocami
19lbu 20 kasza
23lub 24 kasza
lene -do dermatologa się nie wybieramy.
Podejrzenie padło na gluten ,ale mógł zalergizować się na mleko.
Na razie odstawiamy gluten dajemy leki i zobaczymy.Potem wycofam się z leków i jeszcze raz gluten wprowadzę.
Moje też niewiele robią.Mówią mama,nie,tata,gi-nogi.E-na psa.Pokazują rączką na pytanie np gdzie jest światełko.Robią cześć.Ostanio doszedł wyraz gilgil-łaskocz mnie.Leżą na brzuchu,przekręcają się na brzuch i plecy.Ciągną się do siadania.I to chyba wszystko.
 
reklama
no to teraz wiem ze mój w tyle nie jest mój je troche mniej waży 8120g wiec chyba nie zle:)
Mój mały miał wysypke na buzi szczególnie na brwiach i w okół ust i okazało sie ze to skaza białkowa
 
Do góry