reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

reklama
Cześć!
Pogoda dziś okropna. Na termometrze mam +10, coś się w pogodzie pomieszało... Sanki jak stały nie używane, tak stoją i czekają na śnieg :-D.
Jak po sylwestrze dziewczyny?
 
HELO

DZIEWCZYNY W NOWYM ROKU ŻYCZE WAM SAMYCH SUKCESÓW ZARÓWNO ZAWODOWYCH JAK I TYCH PRYWATNYCH I OBYŚMY POZOSTAŁY MAMAMI JEDYNAKÓW:-D;-).


u nas fanta tez 10+ słońce świeciło jak na wiosne ,ptaszki ćwierkały .... mnie sie podobało choć to troche nienormalne jak na styczeń.
a u nas no co sylwka w domku spędziliśmy ,oskar coś robił w gacie i wymiotował w piątek ,wezwałam doktorzyce,jakiś wirus ..150 zgarnęła i poszła tyle że odrazu ją zagadnęłam o te afty i cośmi tam przepisała. w sobote było już oki ale i tak zostaliśmy w domku. Oskar padł o 21 ale zabardzo niebył chętny bo podobały mu sie fajerwerki :tak: my obejrzeliśmy sobie filmik DRUCHNY i tez poszliśmy kimać. ...obudziliśmy sie niestety starsi.
za tydzień mamy 13 rocznice ślubu -może będzie bardziej pikantnie:-p
 
Witam z kawką
n078.gif

Andzia dobrze, że małemu szybko przeszło.
Właśnie z tą pogodą to niby fajnie, bo dzisiaj u nas słonko świeci i normalnie wiosna, tyle że kto to widział w styczniu :eek: Ja jednak tęsknię za prawdziwą zimą, taką z mrozem i śniegiem. Jak się wymarzniemy, to dopiero wtedy będziemy się cieszyć z wiosny.

Andzia 13 rocznica, fiu fiu ładny macie staż :tak:
 
Witam;)
Jestem mama jedynaka i przez najblizsze lata nie mamy zamiaru tego zmieniac
Mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojego grona;-)
 
witaj Anula. napisz coś o sobie i bąbelku.

Edysiek no 13 (oby nie pechowa ) no ale z tego co wiem to wy też już jesteście ze sobą kawał czasu.
 
Jestem Anka mam prawie 23 lata, synka prawie 6 mies. Mieszkam z narzeczonym i obiecnie mam przerwe w studiach, pewnie od pazdziernika pojde na mgr. Dzieci przez najblizesze 8 lat nie planuje bo chce zrealizowac to z czym nie dalam rady(mgr, praca)pozniej moze pomyslimy o drugim ale tez nic pewnego;-)
 
Anka witaj!
U mnie było podobnie, Angela urodziła się jak miałam 23 lata. Kończyłam studia, potem szukałam pracy, znalazłam to awanswałam. Ciągle na później odkładałam myśl o dziecku :dry: A teraz myślę, że chyba moja córcia już zostanie jedynaczką. No chyba, że Ktoś na górze ;-) zadecyduje inaczej.

Andzia no my też już długo razem, bo w sierpniu minie nam 16 lat bycia ze sobą, ale rocznica ślubu będzie 9.

Różyczk@ co u Ciebie? Jak przywitałaś Nowy Rok ?
 
reklama
hejka:)
U nas pogoda do niczego...
Smyk spi:-D ja sie nudze....
edysiek sylwestra spedzilismy w domciu kameralnie:) Olo wytrzymał i poogladał z nami fajerwerki:tak: w sumie moge zaliczyc do udanych. Posiedzeilismy poogladalismy filmik i pobawilismy sie z Olo:)

Moje dziecie nauczyło sie nowego słowa ostatnio:-) "dobsze" i teraz jest na wszystko dobrze :-) "Synku idziemy spac: - Dobsze:-)" słodziak mój kochany!!
 
Do góry