reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

Edysiek, tak i nie :tak::-D Małego pokoik skończony ale ... no właśnie ale;-) jak tylko przetransportujemy małego razem z jego rzeczami do pokoju, zaaklimatyzuje się troszkę, to robimy przemeblowanie w dużym pokoju, a później bierzemy się za przedpokój mojemu T nie pasuje kolor i przyśniło mu się co innego :shocked2:. Ale to powoli i już na spokojnie :-).
Felidae, zdrówka dla Was dużo :tak:.
Agnieszka kk. ja posiadam takowe fb :-D;-).
 
reklama
Witam, witam i o zdrowie pytam, sie moje dziecko na chodził ocale 3 dni :| on nie przeskoczy tej magicznej liczby no :-(
Dziś po weekendowym siusianiu wstał zbólem gardła wrrr :[ wiec dziś odpuściłam przedszkole, został sam z tatą, Tato spał a młody rządził. Ja go nakarmiłam nawciskałam mu syropków i innych witaminek i poszłam do pracy. Dam znać, może nawet jakies fotki będą :-)
FANTA gratuluje rzucenia :-)
FB posiadam :-) nawet jakoś tak się wkręciłam przez kwietniówki 2011 :-) chociaż sama mam 4 latka haha ale z wrocławkiego wątku były tam 2 dziewczyny i spotkałam u nich koleżanke z osiadla i podstawówki ( razem w jednej osobie) i jakos tak sobie tam gadamy :-) gdyby nie one to chyba bym się w FB w ogole nie wgryzła :-)
 
Felidae, dobrze, że odpuściłaś małemu przedszkole, nie ma co go puszczać by się męczył. Tak choć trochę czasu posiedział z tatą :-p:-D. Ale się trafiło z tą koleżanką, ten świat jednak nie jest wcale taki duży ;-).
Uciekam troszkę posiedzieć i dać odpocząć oczom od komputera, bo e-booka czytałam i jakoś tak się zaczytałam, a teraz oczy mnie pieką :confused:.
Spokojnego wieczoru
Zobacz załącznik 428893
 
Witajcie!
Co do fb czy nk to wszystko zrozumiałe,każdy ma konto na portalu przez siebie wybranym :tak:
Ja się do was odezwę :-D:-D

Felidae zdrówka dla synka! nie dobrze że choróbsko się go trzyma :-( zdrówka życzę!



U mnie pogoda fatalna-deszczowo niestety :confused2:
Ja chcę już piątekkkk...
 
Hej. Gdzie sie podziały wszystkie? Mam nadzieje ze u Was lepiej niż u nas.
Ale najpierw gratulacje dla mamusi po raz drugi. Wszystkiego dobrego w ciagu najbliższych 9 mies i 18 lat:-)
Jak wspomnialam, na poczatku, u nas nie fajnie. Przymusowy tydzien zwolnienia, i to tydzien przed feriami, u nas ferie od 30 stycznia są. Czyli 3 tygodnie laby, bo na ferie tez wzielam wolne troche, a troche w domu mam pracowac. I tak niema sie z czego cieszyc, wczoraj młody glowe tak rozbił w szkole ze az na szycie na pogotowie jezdzilismy, on przestraszony bo szpital widzi, ja bo mialam chyba stan przedzawalowy jak zadzwonili ze szkoly ze wypadek. W kazdym razie 7 dni zwolnienia i lezenia raczej niz czegokolwiek innego..
Co oni robią w tej szkole to ja nie jestem pewna czy chce wiedziec...
Gratuluje 70 dnia bez papierosa, ja probowalam wogole nie palic ale to nie wchodzi w gre musze 1 lub 2 na dzien bo jakos lepiej sie czuje....
Snieg u nas topnieje ale mrozy maja przyjsc na ferie, zobaczymy jak to bedzie.
Miłego wieczoru wszystkim.
 
Monika-ka :szok::szok::szok: kurcze współczuję przeżyć i Tobie i synkowi. Ja sama pewnie na zawała bym padła. Raz miałam telefon ze szkoły od wychowawczyni, ale to był tylko rozklejony but, no ale jak odebrałam to myślałam że zejdę :no: Dobrze, że tylko na szyciu się skończyło, choć i to nie mało. Teraz tylko życzę szybkiego powrotu do zdrowia dla synka. Oby już na ferie mógł spokojnie się wyszaleć, ale już bez niespodzianek. U nas ostatni tydzień ferii. Tyle dobrze, że jest trochę śniegu to dzieci się cieszą, choć nie tylko dzieci, bo sama uwielbiam śnieg :tak: Dzisiaj poszalałam trochę z Angelą na dworze, polepiłyśmy bałwana, porzucałyśmy się kulkami :-) Tylko na sanki nie da rady, bo na drogach już się wszystko topi. Felidae zdrówka dla synka, czasem lepiej zrezygnować z przedszkola. Mój 2,5 letni chrzesniak poszedł we wrześniu do żłobka, ale ciągle chorował i więcej był w domu. W końcu za namową pediaty mój brat go wypisał. Chyba nie każde dziecko się nadaje do placówek. Moja nie choruje, ale dopiero poszła do zerówki, więc w sumie nie wiem jak by to było :eek: 89gwiazdeczka89 mi też wystarcza NK, znalazłam tam cała swoją klasę z liceum, dużo ludzi z podstawówki i kupę dawno nie widzianych osób:tak: Fajnie było zobaczyć te stare mordki po latach :-) A w dodatku wielu wyjechało za granicę i kontakt się urwał, a tu patrzę mężate, dzieciate :-D
Fanta ja coś nie umiem e-boków czytać :baffled: jakoś wolę tradycyjną książkę. A czytać uwielbiam :tak: Choć zwykle czasu brak. Właśnie czytam mojego kochanego Wiedźmina Sapkowskiego.

a tu moje konto nk.pl - Serwis społecznościowy nk.pl - platforma komunikacji dla wszystkich internautów
 
Ostatnia edycja:
reklama
edysiek klikam w linka i wychodzi mi mój profil :tak:

monika no tak sie dzieje teraz w szkołach niestety dobrze ze tylko na strachu i szyciu sie skończyło . a wiesz co sie stało???

U nas zapisy do przeczkola już od 13 lutrgo.najpierw trzeba wniosek wypełnić podbić przez zakład pracy i złożyć a w maju sie dowiem czy szkrab sie dostał czy nie. porąbane trochu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry