reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

Witam się dziewczyny!
W Szczecinie w końcu spadł śnieg :-) i troszkę cieplej się zrobiło, bo tylko -12.
Edysiek, zdrówko tak sobie. Jeszcze się kuruję, dalej wcinam antybiotyk, dopiero czwarty dzień więc nie ma nadzwyczajnej poprawy po tetracyklinie :sad:. Najwyżej w przyszłym tygodniu w weekend się gdzieś wybierzemy :tak:. Nic straconego ;-).
 
reklama
no, mrozi nieźle :-) od dwóch lat mi to nie przeszkadza bo mamy cieplutko. U rodziców była masakra ;/ parter i mimo iż kaloryfery na maxa to było chłodno...dobrze, że nie ma śniegu bo MPK kursuje o czasie, ale szkoda bo bałwanka w tym roku nie ulepiliśmy...ot, życie trzeba na wakcje zbierać :-) bo mu się marzy by nad morze jechac ..doszliśmy do faze, że pamięta wakacje :-)
 
Felidae no u nas też cieplutko jak sobie napalimy ;-) Na szczęście jest komu palić w centralnym, bo mamy jedno w całym domu, czyli na 3 rodziny.
Dzisiaj tylko -14 czyli jednak się ociepla.
Fanta u nas też cosik próbuje padać.
 
Hej:-)
Fanta - zmienialismy opatrunki zmienialismy, pierwszy tydzien to 3 razy dziennie bo jemu tak krew leciala jakby mial klopoty z krzepliwoscia, ale okazalo sie na szczescie ze krzepliwosc ok, tylko miejsce krwawiace. Przykazane mielismy nie zmoczyc tej rany to wzielam go do fryzjera i maszynka na 10mm obciol wloski i w sumie fajnie, bo mlody mowi "no reką mokrą wystarczy przetrzec i sa jak nowe" takze tak sobie radzi. Nie smarujemy, wogole niczym, zalozyli mu jeszcze jeden juz ostatni podobno szew do sciagnięcia we wtorek, takze mam nadzieje ze to bedzie nasza ostatnia juz wizyta w szpitalu gdzie jest mnostwo dzieci i mi zawsze smutno jak tam jestem...
Dziewczyny zdalam kolejny egzamin! i to na 5! a takich ocen naprawde bylo niewiele.
Felidae- a wiesz, ja mieszkam na parterze i cieplo mamy ze w duzym pokoju to zakrecony kaloryfer, wogole podloga w jednym miejscu jest tak ciepla jakby cos grzalo, a no i grzeje, duzy pokoj jest na rurach cieplowniczych. Fajnie ma moja kolezanka, u niej rury sa akurat pod wersalka- wyciaga posciel z wersalki a posciel cieplutka :) fajnie co?
Mrozy, mrozy u nas takie ze masakra, dzis o 7 rano- w drodze na egz. -20, malo nie zamarzlam. Z powodu -25 w czwartek wogole z domu nie wyszlismy.. Fajnie poodpoczywac. Szkoda ze jeszcze tylko tydzien ferii...
Tetracyklina dobry lek, moze dlugo dziala, ale potem jest ok. Tez sie nią czasem leczę jak trzeba...
 
Witam się wieczornie!
Felidae, my też teraz na parterze mieszkamy <niestety już na stałe> więc dogrzewamy się farelką na pewno "na starość" przywyknę do tych temperatur, puki co nie lubię zimna :no:. Nie ma u Was śniegu? U mnie też nie było do piątku, a teraz ciągle sypie. Puki co mam na termometrze na razie -19 :eek:.
Edysiek, pozazdrościć ciepełka, ja uwielbiam ciepło i zmarzluch straszny jestem.
Moni-ka, 3mam kciuki za ostatnią wizytę w szpitalu :tak:. Grunt, że małemu się fryzurka podoba :tak: Gratuluję 5ki! Pilna uczennica :-);-). Co do antybiotyku, to pierwszy raz dostałam tetracyklinę, w sumie już jest dobrze :-). Mam nadzieję, że na długo ona pomaga :tak:.
Spokojnej nocki!
 
Monika-ka gratulacje :-) U Was połowa ferii, a ja o naszych już zapomniałam.
Fajnie macie z tym ciepełkiem :tak: Mój brat też mieszka na parterze i wszystkie grzejniki ma pozakręcane.

Fanta ja też zmarzluch jestem, ale jakoś zimę lubię :eek: Dziwna jestem :-p
No ja też na parterze, tyle że w domu jest tylko 1 piętro :-D

Andzia fajnie, że się odezwałaś, kiedyś mąż w końcu pójdzie do pracy ;-)

U nas zimno dalej, jakoś nie widać poprawy. No ale chcieliśmy zimę to mamy :-p
W poniedziałek rano samochód mi nie odpalił, dobrze że mamy drugi. Podobno ja jakieś światelko zostawiłam i wyładował się akumulator :baffled: tak twierdzi mąż, choć ja nie za bardzo w to wierzę :eek:
Dzisiaj rano już było bez niespodzianek.

Zimno, ale byłyśmy troszkę na spacerku z Angelą, bo miałam dość tego kiśnięcia w domu.
 
Witam kobietki kofane

No śnieg nas musnął...ot tak chyba żeby nam smutno nie było he he Nasz aparat wczoraj jak zobaczył śnieg w drodze do przedszkola to chciał się w nim wytarzać...:-) Druga historia tyczy sie mężowego zakupu...otóż M zakupił sobie czapkę i taki kominke ( szalik) która jak zakłada razem wyglądają jak kominiarka :-) Jako użytkownik internetu,śledziłam ostatnio wiadomości zdarzyło isę kilka protestów w nich, co nie umknęło uwadze naszego bąbla...Tatuś robią zakupy sobie zakupił czapeczkę i dziecku Kominiarka H.PICCOLO MICROPOLAROWA. kolory r.S (2077212576) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Wczoraj po południu przyszła paczka...dumne moje dziecko wciągnęło czapencję na głowę i twarz, stanęło na środku pokoju i zakrzyknęło :"...NIE dla ACTA" polegliśmy z mężem,
dziś chciał iść Z czapką ( nie W czapce) do przedszkola i pokazać jak protestuje :|---zabroniłam haha czapka leży, bo jako czapka p/mrozom, dziecku nie odpowiada...
i ostatnia wiadomośc ode mnie :-) przyszła kiecka. I TAK oto w niej wyglądam :-) broszka leży bo jakoś na mnie mi się ona nie widzi...może poszukam jakiejś lżejszej :-) Co tam u Was ?
 

Załączniki

  • IMG_8952.jpg
    IMG_8952.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 23
reklama
Felidae to niezły ten Twój synek :-) Ciekawe jakby panie w przedszkolu zareagowały, gdyby tam taką akcję zrobił ;-)
Kiecka fajna na jakieś wieczorowe wyjście, a tymbardziej za taką cenę :tak:

U nas dzisiaj śniegu napadało i jest naprawdę pieknie, tylko jakoś nie mogę wyciągnąć mojego piecucha na dwór. Jutro mamy w planach iść do biblioteki, to może zrobię parę fotek.
 
Do góry