reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

reklama
Witajcie!
Przepraszam że mnie nie było tak długo ale raz na jakiś czas muszę odpocząć od bb i dobrze mi to zrobiło a poza tym nie zawsze mam czas na bb :shocked2:
Na szczęście teraz mam kilka dni wolnego bo święta więc postanowiłam do was zajrzeć :tak:


Życzę wam zdrowych i wesołych świąt wielkanocnych,bogatego zajączka,smacznego jajeczka i oczywiście mokrego dyngusa :-):-D


Co u was dziewczyny???
 
Helloł
Zaginęłam w Akcji,
Mam nadizęje, że święt były udane a dzisiaj będzie prze mokra zabawa w dyngusa....
ja sie ewakuowałam bez młodego od mamy :-) więc lanie wodą spocznie na głowie mojej bratowej i bracie :-) pewnie jak przyjadę to i tak swoją ilość wody zaliczę...Fanta ja chyba tez sie zdecyduję na psiaka ale dopiero jak wszystko z praca się wyjaśni, shitzu się boję bo ciut większe i więcej czesania :-D
Udanego Dyngusa :-) i regeneracji sił po świętach życzę tym którzy jutro muszą iść do pracy
 
reklama
Witam się w poniedziałek!
Wczoraj po południu pobyt u teściów, mały zadowolony, bo zająć przyniósł kolejkę :-D więc nie mam dziecka ;-). Dziś się lenię i odpoczywam.
Felidae, psa będę ścinała jak już zmieni sierść na dorosłą :tak: i na krótko :tak:. 3mam kciuki by się wszytko z tą pracą ułożyło :tak:.
Spokojnego lanego kochane :tak::-)
 
Do góry