reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Położenie miednicowe

Kajakoo

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Październik 2023
Postów
39
Jestem w 29 tygodniu ciąży a moja dzidzia w brzuchu wciąż obrócona jest miednicowo , za tydzień mam badanie prenatalne 3 trymestru i gdzieś słyszałam że jeśli dziecko przy tych badaniach jest wciąż tak obrócone to badanie trzeba później powtórzyć ? Tzn że nie zrobią mi tego badania czy jak ? Ktoś coś wie ?
 
reklama
Jestem w 29 tygodniu ciąży a moja dzidzia w brzuchu wciąż obrócona jest miednicowo , za tydzień mam badanie prenatalne 3 trymestru i gdzieś słyszałam że jeśli dziecko przy tych badaniach jest wciąż tak obrócone to badanie trzeba później powtórzyć ? Tzn że nie zrobią mi tego badania czy jak ? Ktoś coś wie ?
Dziecko ma jeszcze dużo czasu na obrót, nie ma to wpływu na usg III trymestru, nigdy o czymś takim nie słyszałam.
 
U mnie podobna sytuacja, dziecko ciagle ułożone miednicowo. Obecnie 28 tydzień skończony, za 3 tygodnie umówiłam się na badanie prenatalne. Lekarz mówił że ma czas nawet do samego porodu, tylko teraz ma więcej miejsca żeby się odwrócić. Natomiast nic nie mówił że jest to przeciwwskazaniem do badania, tylko przypomniał że mam się umówić. Daj znać czy udało Ci się zrobić badanie.
 
U mnie podobna sytuacja, dziecko ciagle ułożone miednicowo. Obecnie 28 tydzień skończony, za 3 tygodnie umówiłam się na badanie prenatalne. Lekarz mówił że ma czas nawet do samego porodu, tylko teraz ma więcej miejsca żeby się odwrócić. Natomiast nic nie mówił że jest to przeciwwskazaniem do badania, tylko przypomniał że mam się umówić. Daj znać czy udało Ci się zrobić badanie.
Ja dziś akurat po badaniach, wszystko wyszło ok i co najlepsze moja mała jest już odwrócona prawidłowo a minęło półtora tygodnia także śmiesznie ale się cieszę 😊
 
Do góry