reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysly i sugestie dotyczące forum

hmm,takie wątki i tak sie przydadza wiec mozna je utworzyc juz teraz. a co sie dzieje z forum po urodzeniu dzieciakow,bo widzialam ze fora z poprzednich miesiecy znikaja a w czasie połogu i pewnie pierwszego roku dalej bedziemy dyskutować,wiecie coś o tym?
 
reklama
ja jestem za:
- lista maluszkow wg daty urodzenia z podaniem tych rzeczy o ktorych piszecie
- watku tylko o porodach bez komentarzy, po prostu opiasany porod co i jak. Uwazam ze na wiesciach ze szpitala bedzie to malo czytelne bo bedzie sie przeplatac. Zwlaszcza ze roznicy w porodach beda ok 1m-ca

zbedny wydaje mi sie watek gratulacyjny, przeciez wszystkie wiemy ze sie cieszymy z porodow, ze gratulujemy szczesliwych rozwian, sadze ze mozna to zrobic piszac posta na glownym, szkoda robic taki watek na chwile do ktorego nikt juz nigdy nie wroci bo po co.

Debi nie znikaja tylko zmieniaja miescie co jest logiczne. Teraz watek jest przyklejony do przyszlych mam a potem do dzieci urodzonych w 2012r
 
dobra to podsumowanie krotko: wiesci z porodowek-opisy porodow
lista pazdziernikowych maluszkow ze zdjeciami???czy osobny na zdjecia??chyba osobna galeriz pozniej bedzie co?bo dzieciaki jak beda rosly to bedziemy dokladac fotek czy sie myle?
gratulacje pewnie beda tzw lajki i plus na glownym walniemy to fakt choc ja myslalam o osobnym a pozniej sie go poprostu usuwa jak sie wszystkie rozpakuja to nie problem :tak:
debi tak jak jutrzenka napisala pozniej jestesmy przeniesione z przyszlych mam do tych z tego roku rodzonych:tak:forum sie nie zamyka heheh
 
ja chętnie zajmę się listą rozpakowanych mamuś :tak:

i też proponuję : data i godzina narodzin, który to tydzien ciąży, imię, wymiary dzidzi i jedno zdjęcie. Widziałam takie wątki na innych miesiącach i całkiem fajnie to funkcjonuje.

Oczywiście wszystko według kolejności,czyli zaczynamy od Krak :-)
 
Osobiście bardzo interesuje mnie temat szczepionek a dokładniej rodzaju. co prawda mamy jeszcze czas na powzięcie decyzji w tej sprawie ale jak dla mnie nie będzie ona łatwa. starszego syna 6 lat temu szczepiliśmy refundowanymi + HIB młodszego z kolei skojarzonymi + HIB a teraz widzę jakieś nowości typu 5w1 i 6w1. Przy okazji coś obiło mi się i skutkach ubocznych szczepionek skojarzonych a nawet przypadkach kiedy wywołały autyzm. Jestem zdezorientowana i wystraszona. Chętnie poznam Waszą opinie w tym temacie. Zatem proponuję utworzenie nowego tematu o szczepieniach.

Edit wybaczcie kolosalne błędy literówki - efekt pisania postów za pomocą telefonu.
 
Ostatnia edycja:
Podpisuję się pod Syneczki3, też ostatnio zaczęliśmy się zastanawiać się nad szzepionkami, m.in w kontekście planowania wydatków na najbliższe miesiące.
 
DZIEWUSZKI JEST NAS CO RAZ WIECEJ ROZPAKOWANYCH MAMUS Z MALUSZKAMI PRZY PIERSI BADZ NA BUTLI prosze o pomysly jakie watki beda nam potrzebne zeby juz sie naszykowac z tematami dla mam rozpakowanych:-)
 
poszłam na przeszpiegi do sierpniówek i tam mają:
  • Opieka nad dzieckiem- o kolkach , pieluchach, pielęgnacji
  • Wizyty u lekarza i zdrowie maluszków
  • Dieta w czasie karmienia piersią
  • Diety i ćwiczenia czyli powrót do formy po ciąży

lipcówki mają:
  • mamy po raz kolejny czyli jak połączyć jedno z drugim
a z czerwca to już:
  • rozszerzanie diety maluszków cyckowych i butelkowych

możemy coś z tego swojego zrobić./
 
reklama
Tylko nie wiem czy ogarniemy tyle tematów.
Już jest tego sporo. My na sierpniu 2008 mamy chyba tylko 5 tematów z czego teraz w użyciu tylko główny i zdjecia. A reszta umarła śmiercią naturalną.
 
Do góry