reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysly i sugestie dotyczące forum

Mama to jasne ze po 4 latach czesc watkow jest zbedna.
bo rozszerzanie diety, zdrowie maluszkow u dzieci starszych jest juz ogarniete, dzieci jedza wszystko wiec nie ma o czym gadac.
Watek o karmieniu piersia czy cwiczeniach tak samo, fajny ale po jakims czasie umiera

moim zdaniem warto zalozyc dodatkowe watki, nie kazda z nas bedzie miala czas na forum taki jak teraz.
Ja bede wracac do pracy wiec wiadomo ze po powrocie przy 2 dzieci nie bedzie czasu juz tyle co teraz na przegladanie forum. I na glownym latwo cos przeoczyc miedzy mnostwem postow ale jak bedzie konkretny watek to kazda z nas znajdzie w nim cos dla siebie.
Zwlaszcza ze czesc dzieciaczkow mamy z sierpnia, wrzesnia a moga byc tez z listopada i wiadomo ze np rozszerzanie diety u jednym bedzie wczeniej wiec dla mam maluszkow mloodszych dyskusja na konkretnym watku bedzie o ogarniecia jak bedzie ich czas a na glownym nic nie znajda.

takie mam zdanie, ze oddzielne watki to dobra sprawa, zwlaszcza ze kilogramy, galeria mamus, wizyty u lekarza, zakupy juz nam odpadna bo te watki juz po porodzie juz nie maja racji bytu

moim zdaniem przydadza sie
- watek o rozszerzaniu diety
- cos o chorobach, szczepionkach, wizytach u lekarza

mniej przydatne wydaje mi sie
- dieta przy karmieniu bo kazde dziecko na cos innego zareaguje zle i czesc moze jesc cos co inne nie beda mogly wiec to undywidualna sprawa
- ten watek mamy po razy drugi bo mamy juz podobny problemy ze starszym rodzenstwem wiec mozna na nim o takich sprawach pisac
 
reklama
- ten watek mamy po razy drugi bo mamy juz podobny problemy ze starszym rodzenstwem wiec mozna na nim o takich sprawach pisac
tez tak pomyślałam..
dlatego spisałam wątki i coś z tego dla siebie sklecimy

dziewczyny rozpakowane już mają o czym pisać cyckowanie, jak się sprawdzają pieluchy, pewnie nocne wstawanie i zapałki w oczach

nie może być tak że liczą się teraz tylko brzuchatki.. poza tym nasza Sandy ma ogromne doświadczenie i praktykę to może w każdym wątku coś doradzić w miarę możliwości oczywiście.
 
Ja też myślałam coś o karmieniu, potem moze watek o wizytach u lekarza z maluchami i szczepieniami. No i może coś o pielenacji ale sadzę że lepiej za dużo watków nie robić i nie rozdrabniać się za bardzo:no: Cieżko to potem ogarnąć a z makuchami przy boku to już w ogóle.
 
Ja również uważam, że przydałoby się kilka nowych wątków dla mam które już urodziły i nie bardzo maja już coś do powiedzenia o wizytach u lekarza, ani nie mogą pochwalić się ciążowym brzuszkiem;-)
Myśle że ciekawy byłby wątek "Jak rosną i rozwijają się nasze maluszki" lub coś tak jak już dziewczyny napisały o pielęgnacji, wizytach i szczepieniach.
 
Ja myślę, że przydałby się też wątek o powrocie do formy i urody po porodzie. Wiecie, jakie ćwiczenia, kosmetyki, sposoby na różne problemy typu nadwaga, rozstępy, obwisły brzuch itp.
 
Ja jestem oczywiście za o czym już pisałam na innym wątku:) Co prawda osobiście nie wybieram się na dłużej nigdzie w tym roku, ale każdej z nas takie informacje się przydadzą na przyszłość.
 
reklama
Do góry