reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysły na... Dzień Taty :)

super maga :)

ivon u nas też dzieci juz dawno spały jak tatuś przyszedł...
na szczeście jutro przez dzień będzie w domu to troche razem spedza czasu
 
reklama
My zamówiliśmy niebieskie body z napisem "Najwspanialszy TATA na świecie" i pod spodem zdjęcie Filipka z Marcinem... a dostałam białe body tylko z napisem.... :( Dziś już nie zdążyłam, ale jutro dzwonię z awanturą... zamawiałam na www.dejna.pl - oni też sprzedają bodziaki z nadrukiem na allegro, także na przyszlość uważajcie dziewczyny!
 
Ja zamówionej koszulki nie dostałam do dziś!!! Na szczęście mieliśmy kubeczek, który uratował sytuację.

A jak ognia unikajcie na allegro firmy pod nazwą smycze-bzi-pl !!!
 
catherinka ja zamawiałam u nich na allegro i doradzili podpis, był z nimi dobry kontakt a przesyłak przyszła bardzo szybko
 
No widzisz Anian, a u mnie taka kicha :) jutro dzwonię tam i będę się domagać, żeby mi przysłali gratis to body, które zamówiłam - mam w końcu dowody - korespondecję z nimi. Trzymajcie kciuki! Chociaż średnio mi się wydaje, żeby się tym przejęli, no ale zobaczymy....
 
Wiesz, bo tak sobie myślę, że gdyby to było dziecko, które już rozumie to wyobraź sobie jak byłoby zawiedzione, gdyby przyszło nie to czego się spodziewał :(
 
reklama
Do góry