reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnia genetyczna

Karolina1408

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Październik 2022
Postów
21
Czesc dziewczyny dostalam skierowanie do poradni genetycznej. Lekarz zaproponowal mi poradnie w rudzie slaskiej ,,genom,, czy byla ktoras z was tam?. Nie moge sie tam w ogole dodzwonic. Czy kozystalyscie z jakis innych poradni na slasku
 
reklama
Czesc dziewczyny dostalam skierowanie do poradni genetycznej. Lekarz zaproponowal mi poradnie w rudzie slaskiej ,,genom,, czy byla ktoras z was tam?. Nie moge sie tam w ogole dodzwonic. Czy kozystalyscie z jakis innych poradni na slasku
Cześć, może nie na Śląsku, ale obok, bo w Opolu. Ja jechałam tam z Białegostoku, bo mieli najkrótsza kolejkę w PL.
 

Załączniki

  • C4DB7AC4-B40C-4B26-BC24-A7FE117EA6CD.png
    C4DB7AC4-B40C-4B26-BC24-A7FE117EA6CD.png
    80,6 KB · Wyświetleń: 40
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny dostalam skierowanie do poradni genetycznej. Lekarz zaproponowal mi poradnie w rudzie slaskiej ,,genom,, czy byla ktoras z was tam?. Nie moge sie tam w ogole dodzwonic. Czy kozystalyscie z jakis innych poradni na slasku
Niestety ciezko jest tam sie dodzwonic ale probuj bo warto. Ja czasami probowalam przez caly dzien. Niestety... Sprobuj w godzinach ok 18, powinno byc latwiej. Wykonywalam tam badania w poradni genetycznej u dr. Sodowskiej jak i potem badania prenatalne. Jesli masz konkretne pytania pisz smialo. Powodzenia😊✊
 
Do góry