reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Gorzowie WLKP

niesiaa wydaję mi się że 10 kg to nie tak dużo przybrałaś.wręcz prawidłowo:) ja za tydzień na wizycie sie dowiem ile przybrałam przez ten miesiąc, bo do 21 tygodnia 5 kg, a ten miesiąc to się tak słodkimi opychałam:szok: cóż silniejsze to było.
 
reklama
Aniolek mialam ten sam problem.
Bylam w PUPie ..te odeslaly mnie do opieki na teatralna..te odeslaly mnie do opieki na lokietka i tamn sie dowiedzialam ze jako ciezarna mam z gory ubezpieczenie...zaden lekarz nie moze mi odmowic na nfz. Dzwonily nawet do nfz. Ale i tak poprosilam tate zeby mnie dopisal do ubezpieczenia. Rodzinne ubezpieczenie masz do konca pologu. Teraz jestem juz bez ubezp. i musze isc w piatek do urzedy pracy..w poniedzialek do rodzinnego po skierowanie i we wtorek na zabieg do chirurga a w srode ide sie wyrejestrowac z urzedu bo nie mam czasu zeby tam latac..
 
aniołek moim zdaniem to te wredne baby powinny Cie bez problemu zarejestrować a nie odsyłać. nie wiem jak teraz ale kiedyś to chyba 3 razy moglaś odmówić przyjęcia pracy bez żadnych konsekwencji. na szkolenia dopiero puszczają jak sie jest te min 6 miesięcy zarejestrowanym. a staż, na nim też bez problemu sie chodzi na l-4 a ma sie chyba płatne tak samo jak bys była w pracy. powiem Ci że dużo zależy na kogo się natrafi.
 
witajcie:)
jeju jak piszecie o pójściu do pracy to mam Ciary. mi się kończy macierzyński na koniec września. tez nie mogę iść na wychowawcze... kasa:(
futuremummy ja tez jestem nauczycielką i tez mnie nikt nie chciał... :) kij im w oko:)
a powiedz mi od kiedy małej zaczęłaś podawać inne jedzonko niż mleko? :)

jeśli chodzi o wózek to kupiłam z allegro babysportive:) za ok 600 zł na pompowanych kołach amorach. 3w1 jestem bardzo z niego zadowolona polecam:) jest lekki i ma wszystko co trzeba:)
a tu moja niunia") SSA55821.jpg
 
Jeśli chodzi o Urząd Pracy, to byłam zarejestrowana jakiś rok zanim zaczełam prace. Powiem Wam tak, kiedy pytały mnie czy zgadzam się na kursy, szkolenia i ich oferty pracy zawsze odpowiadałam, że tak oczywiście!!! Cały ambaras polega na tym, że nie mogą Ci zaproponować nic innego jak pracę w Twoim zawodzie i zgodnie z wykształceniem. Z racji tego,że jestem pedagogiem szkolnym nie było zbyt dużo ofert, a jeśli już to ogrom ludzi na jedno stanowisko. Więc spoko luz dostać pracę przez Urząd to cud!!! Poza tym coś się zmieniło, że nie można 3 razy odmówić?
I w taki sposób sama znalazłam pracę w sklepie meblowym, umowę mam na 4lata więc spokojnie ide na wychowawczy. Kasa przydałaby się fakt, bo my mamy budowe już zakończoną, tylko kosmetyka, ale skoro mąż powiedział, że da radę sam to zostaję z Amelką.:-)

Dzisiaj jadę do Watrala, PatiMaxu i Panoramy zobaczyć wózki na żywo i pospisywać nazwy. Zauważyłam, że na allegro te same modele są o wiele tańsze. Z racji tego, że moi rodzice dają kasę na wózek dla pierwszej wnusi, to mogę zaszaleć. :-)

Znalazłam łóżeczko dla mojej księżniczki i wydaje mi się boskie, chyba dzisiaj zamówię. http://pawelbargiel.lh.pl/luzeczka/13.jpg albo http://pawelbargiel.lh.pl/luzeczka/15.jpg
Na łóżeczko daję kasę moja siostra, ciocia chrzestna.;-)

Nie mam jeszcze ochotnika, który chciałby kupić wanienkę :-D http://more4kids.pl/UserFiles/image/stojak.jpg

Miłego dnia!
 
Mammi Witaj w naszym gronie. :-) Jak się czujesz? I gdzie rodzisz?

Kochane mamusie, powiedzcie mi jakiej firmy wózki macie? Bo przeglądam allegro i sklepy i generalnie te nazwy nic mi nie mówią. :-) Widziałam ładny X-lannder w Panoramie, wielofunkcyjny,czarno różowy i tak się zastanawiam.

A co do powrou do pracy, to Wam współczuję, nie wyobrażam sobie tego!!! Dlatego idę na wychowawczy na 2 lata, już oświdczyłam to wszech i wobec. :-)

Co do wózków to mam MUTSY polecam bardzo dobry wózek na pompowanych kołach systemowy z nosidełkiem, siedziskiem spacerowym, gondolą wpinaną w jeden stelaż...

Łóżeczka śliczne :)) obydwa bardzo ładne trudny wybór :)))
 
reklama
Moja dzidzia kończy dziś 4 miesiące :)))) i na swoje małe urodzinki zaczęła się turlać :) bo z plecków na brzuszek już dawno się podnosi a tera z brzuszka na plecki...i tak mój mały perszing zaczął się turlać :))))
 
Do góry