reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Gorzowie WLKP

reklama
no hej, krysaczek dzieki, juz zdrowe.
wiosna się chyba zaczyna...wiec zdrowiejemy. aż się chce na dwór ;)))

to dobrze, że wszystko ok :)
ale tu ostatnio cichutko, żyjecie dziewczyny??
my jutro mamy święto- roczek Maciusia :)) torcik już upieczony i ozdobiony.
a dzisiaj byliśmy na USG brzuszka i musimy iść nadalsze badania, bo coś z miedniczką nerkową może być nie tak :(( strasznie się martwię..
 
HEJ DZIEWCZYNY! :-) Sto lat dla Maciusia!!! Dużo zdrówka, oby to nie było nic poważnego!!! Trzymam kciuki! krysiaczek wrzuć jakieś fotki z roczku, pokaż nam przystojniaka. :-) Megi - Julianek wyglądał super na chcinach, świetne ubranko. Poszukuje jakiejś super kiecuni dla mojej Amelki na chciny i już prawie wybrałam. Byłam u księdza i mamy chrzest 1kwietnia. Myślałam, że gorzej pójdzie, bo mój mąż po rozwodzie, chrzestna też... Ale jednak mój proboszcz jest wporzo gość i nie robił zadymy, że komus w życiu nie wyszło. Zamówiłam już salę Pod Słońcem na Chopina, powiem Wam, że bardzo ładnie tam jest, a menu bomba. Wychodzi 85zł za osobę - obiad, przystawki, 2 gorące posiłki na kolację + kawa, herbata i soki.
 
O jejciu, Hesia będzie miała już roczek, ale ten czas leci. :-) A pamiętam jak się zapisałam na forum, to była taka maleńka. :-) A u nas do przodu, tylko ja coś katar podłapałam i boję się żeby Amelka się nie zaraziła, bo będzie się działo...
 
Maciuś dziękuje za zyczenia :)

Katarinka czas leci, zobaczysz, że Ty też niedługo będziesz organizować roczek córeczce :)
Future- a Ty co planujesz na ten ważny dzień?

a oto i mój przystojniaczek i jego torcik :) tylko gwiazdki się nam troszkę przez noc rozpłynęły..

my (27).jpgmyyy.jpgmy (79).jpg
 
krysiaczek chyba nic specjalnego. zamowilam już tort,
prezent od nas to kolczyki, i przekłucie uszek, wiec prezentu już od nas nie bedzie. a co od rodziny to nie wiem.
no i zrobimy wrozbe, co mala wyciągnie i już. obiad, kawa i ciasto. lampka szampana i do domu!

a oto i panna Hesia z kolczykami.

na okladke 031.jpg
 
reklama
Future Hesia ślicznie wygląda :) i w kolczykach i bez .. słodzinka mała.
Krysiaczek Maciuś taki słodziutki, prześliczny a torcik jaki elegancki :))
katarinka tak jak dziewczyny mówią.. szybko zleci . Mój Kubuniuś niedawno się urodził a zaraz skończy pół roku :szok:
 
Do góry