reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witam wszystkie kolezanki i ja ;-*
Doris super, ze jesteś w domku i ze mały wariuje, a co do teściowej... ja ją mam pod tym samym dachem skarbie, wiec coś wiem :-D
Agnieszka, nie wiem czy czytalaś ale ja też miałam plamienia, były znikły i potem znowu były, zrezygnowałam z lutki dowcipnej na podjęzykową i jakoś się uspokoiło, bedzie dobrze!

trzymam kciuki za kolejną ture staraczek, jest was tu teraz troche ;-*
 
reklama
Dzien dobry! :)

A powiedzcie, to badanie allo mlr można robić kiedykolwiek czy to tylko podczas ciąży lub jesli po poronieniu to wlasnie max do jakiegoś czasu? Zrobiłabym tylko nie wiem czy to ma sens teraz?
 
Doris
Dobrze że już w domu
Teściowa pojechała?

Strawbelka
Wreszcie ta @ przyszła ..
Poszłaś za moją radą ?

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny .
 
Doris,
Nie odpisałaś na kiedy masz termin:)?:) I kiedyś pytałam ...bo w swoim poście napisałaś "Oleś" Czyli rozumiem,że decyzja jest?:) tylko czy Aleksander, czy Oleg?:)
Termin z OM mam na 10 lipca ale z usg wychodzi cały czas kilka dni wcześniej 3-6 lipca, podejrzewam że CC będę miała albo pod koniec czerwca albo 1-2 lipca. Oliś to będzie Oliwier :-)

Doris
Dobrze że już w domu
Teściowa pojechała?

Pojechała, mój M pojechał ja zawieźć i siedzi u niej już półtorej godziny, oj za krótko była chyba hi hi. Jakby dziś nie wyjechała to ja wylądowałabym w szpitalu ale tym razem na głowę :-)
 
Susana urobilas meza z tym dzieckiem? Czy dalej jest na nie?
Ja mysle ze mu wkrotce przejdzie i sie zgodzi.
Co jak co, ale ja juz Cie widze jak smigasz z wozeczkiem.
Coreczke jeszcze musicie miec i bedzie rodzinka idealna;)
 
Susana urobilas meza z tym dzieckiem? Czy dalej jest na nie?
Ja mysle ze mu wkrotce przejdzie i sie zgodzi.
Co jak co, ale ja juz Cie widze jak smigasz z wozeczkiem.
Coreczke jeszcze musicie miec i bedzie rodzinka idealna;)
Co ty nic go nie urobiłam .
Odpuszczę teraz cykl i potem do ataku .Zobaczymy w przyszłym miesiącu.
Może zmieni zdanie a jak nie??????:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
 
reklama
A jak nie to będzie za późno bo już zaskoczysz heh. Ale tak serio to może faktycznie on nie chce i musicie to obgadać?

Strawbelka gratuluję @ w końcu się doczekałaś.Dzięki temu potem starujesz od nowa ;).

Nafoczka ja też mieszkam z teściową albo Ona ze mną :p Przetarłyśmy się już i teraz wie ,że ja nie owijam w bawełne i jej mówię co mi pasuje a co nie i jest dzięki temu ok. Chociaż nie wiem co sobie o mnie myśli ale to już nie ważne ;)
 
Do góry