reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie

Tak zrobiłam, w łazience na podpasce zobaczyłam duży długi skrzep z grudkami może to być już to ?
Chyba nie. U mnie byly skrzepy a potem cos w rodzaju kulki. To bylo jajo plodowe. Ja ronilam w domu i nawet nie pojechalam do szpitala. Mialam usg w czw - jajo plodowe puste wiec zapytali sie co wybieram. Wzielam tableki. Jedna od raxy a druga miala byc po 48h. U mnie poronienie zaczelo sie juz wczesniej bo mialam plamienia a w czr rano krwawienie. W pt wydalilam z siebie jajo a po tym juz bylo juz mniej obficie. W sob mialam sie stawic w szpitalu i dostalam opierdal ze czemu nie przyjechalam skoro byly mocne skurcze. A ja chcialam poprostu byc sama. W sob dostalam tez tabletke i musialam dzwonic po polozna za kazdym razem jak bylam w toalecie. Poznym popoludniem wypuscili mnie do domu bo wytlumaczylam ze u mie nic juz sie nie zadzieje.

Przykro mi ze musisz orzrz to przechodzic. Dla mnie to byla duza trauma i cos czego nigdy bym sie nie spodziewala. Moj dzidzius mialby juz 8 lat.
Spelnienie moich marzen spi w lozeczku i ma 2.5 miesiaca. Takze ja bardzo dlugo czekalam na teczowe dziecko. Ale nigdy nadzieji nie stracilam cjociaz byla ona schowana gleboko w sercu.
 
reklama
Jestem "świeżo" po poronieniu. W sobotę stawiłam się do szpitala z poronieniem zatrzymanym, bez żadnego plamienia w 10 tygodniu ciąży. W niedzielę rano założono mi minimum 3 tabletki dopochwowo, ale możliwe że było tego więcej. Po kilku godzinach się zaczęło poronienie. Dużo krwi ale praktycznie bez skrzepów. Położną wołałam po każdej wizycie w toalecie, bo nie wiedziałam jak to ma wyglądać. Przed 20 wyszło ze mnie duże, okrągłe jajo płodowe. Obraz którego nie zapomnę nigdy 😢 rano w poniedziałek miałam zabieg, bo coś jeszcze zostało. Do domu wyszłam po 5 godzinach. Najgorsze dni mojego życia 😢 gdybym wiedziała prosiłabym od razu o zabieg, aby oszczędzić sobie bólu, widoku i traumy 😢 okropne że tyle kobiet przez to przechodzi 😢
 
Dzisiaj przyszedł inny lekarz, zaskoczony czemu nie miałam zabiegu wczoraj… zrobił usg, pęcherzyka nie ma ale zostało dużo resztek wiec dzisiaj dopiero zabieg …
 
Do toalety? Powinnaś w szpitalu otrzymać taką kuwetkę medyczną( nie wiem jak się to fachowo nazywa) do tego duża podpaskę i na to powinnaś robić siku
Potwierdzam. Ja taką dostałam. W moim szpitalu mówili na to "nocnik". I do tego lignina żeby wyłożyć w środku, bo łatwiej z ligniny tkanki zebrać do badań. 😢
 
reklama
Do góry