reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebna rada :)

To teraz mam dokładnie takie same jak ty ale nie będę sobie wmawiać. Lepiej poczekać jeszcze. Tak o tym wiem bo już trochę czytałam co i jak tutaj :) dziękuję ci bardzo za pomoc. Zobaczymy może się uda .
 
reklama
Gratuluję i wszystkiego dobrego
Ja też tak miałam i podobno to dobrze świadczy o przebiegu wczesnej ciąży.
Te bóle jajników u mnie minęły w okolicach 10 tygodnia.Tak zupełnie,ale już w okolicach 7-8 były mniej odczuwalne.
Nic się nie martw.Myśl pozytywnie.
A to u GP szybko Ci pójdzie
 
Dziękuję ci bardzo. Oj mam nadzieję że będzie tak jak u Ciebie i szybko się skończą bo czasami jest strasznie ciężko. A wątpię że w GP mi coś na to dadzą.
Próbuje :) mam nadzieję że będzie okej.
 
Jeśli mogę Ci coś doradzić to jak najszybciej zacznij brać kwas foliowy,albo taki zestaw witamin nazywa się chyba Pregnacare.Wiem,że dostępny jest w każdym sklepie.A jeśli wyrobiska sobie kartę,to możliwe,że za darmo będziesz je dostawać.Tam jest zestaw witamin i minerałów i kwas foliowy oczywiście.
Nie wiem czy to zasługa tych witamin,ale miałam dobre wyniki przez całą ciążę.
Będzie dobrze i obyś tylko takie dolegliwości miała
 
Dziękuję ci bardzo za radę. Kwas foliowy biorę ale wolałabym jeszcze witaminy także na pewno kupię. Poszukam bo jeszcze się tym nie zajmowałam. A tutaj leki są zawsze za darmo. Obojętne z czym przychodzisz. A wiesz może co dokładnie w GP trzeba mówić?
 
Na pewno zapyta Cię o dzień ostatniej miesiączki i jak się czujesz.Zapyta Cię też czy chcesz tego dziecka.
Zbada Ci ciśnienie i powie,że da Twoje dane dla midwife i ona się z Tobą skontaktuje.
Ja u GP byłam jakieś 5 min.
Wyliczy Ci pewnie też termin porodu.
Z tymi lekami za free to bywa różnie.Moja znajoma będąc w ciąży chciała krem specjalny na przesuszoną skórę,bo pękała jej aż do krwi i lekarz powiedział jej o kremie,który może kupić w każdej aptece-to niech go sobie kupi.Długo się z nim kłóciła-w końcu jej przepisał.
 
reklama
Hej mam dylemat...dzisiaj mam 31 DC @ powinna byc 22.10 no I nie ma...bola piersi fakt ale tak jak przed @..mam zawroty glowy ...I zrobilam dwa testy jeden okolo 11:00 I wyszla bardzo jasna kreska kontrolna natomiast ta ciazowa ciemniejsza a drugi test tak o 13 :00 negatywny innej firmy I w tym pierwszym tescie po jakiejs pol godziny kreski sie zmienily kontrolna C stala sie wyrazniejsza a ciazowa niemal niewidoczna I zglupialam dodaje foto blagam pomocy ...:)
IMAG1376.jpg
 

Załączniki

  • IMAG1376.jpg
    IMAG1376.jpg
    420,3 KB · Wyświetleń: 565
Do góry