reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do sylwetki sprzed ciąży

reklama
toola ja uwielbiam ćwiczyć, bo wtedy jakby mam więcej energii i lepiej się czuję. NIestety ostatnio nie mam na to czasu :-(Gratuluję mobilizacji i czekamy na rezultaty za miesiąc :tak:Trzymamy Cię za słowo !!! :-)
 
Toola trzymam kciuki za Ciebie:tak: ja tez cwicze step, aerobik czasem pilates choc ja wole cos na czym moge sie zmeczyc a pilates jakos mnie nie meczy. Chodze na cwiczenia dwa razy w tygodniu kiedys tez chodziłam na basen. W sumie po porodzie zrzuciałam 6 kg
 
...ja tez bym chciala... wieeem, sranie w banie gadanie, ale jak wracam z roboty, to kazda chwile chce juz spedzac z malym. jak zasypia to ja tez padam. mysle sobie, ze moze za jakis czas, ale za jakis czas przeciez to planujemy tez siostrzyczke, wiec znowu nici :rofl2:
 
A ja by wrocic do sylwetki sprzed ciazy musze troszke przytyc i ostro nad tym pracuje. Teraz po obronie mam wiecej czasu, to robie obiadki, kolacyjki, mam mniej stresu... Jeszcze tylko wiecej snu brakuje i moze cos ruszy w gore na wadze, bo juz wygladam jak szkielecik :wściekła/y:
 
Kurcze ale to porabane jedne sie mecza zeby schudnąc a drugie sie meczą zeby przytyc:szok: Szkoda ze sie nie mozna pozamieniac tłuszczykiem:happy:
 
reklama
Ianka a ja bardzo lubie Pilates i troche cwicze w domu ale nie zawsze bo jak juz maly zasnie to mam malo czasu i sil zeby sie obrobic. Moja waga zatrzymala sie na 52 i nie chce ruszyc dalej w dol a chcilabym zrzucic te 2 kg. Musze wiecej cwiczyc no i mniej slodyczy choc i tak sobie ograniczam. Ale wiecie co ja to nie lubie sobie tak odmawiac wszelkich przyjemnosci i jak czasem mam ochote na pizze albo kielbe z grilla,albo ciacho to jem. Tyle ze ja mam taki system jedzenia z e pojadam. Jem jak dziecko 5 razy dziennie ale i porcje sa jak dla dziecka;-)Nie potrafie sie najesc duzo i potem kilka dlugo nie jesc bo mi slabo sie robi. Co jakies 3 h musze cos okorbic:tak:
 
Do góry