reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się ;-)

Witajcie :)
Wprawdzie jestem już od jakiegoś czasu na forum, ale nie miałam okazji przedstawić się w tym temacie :)

Nazywam się Ewa, jestem z Katowic, mam 28 lat. To moja pierwsza ciąża. Teścik wyszedł pozytywnie 20.11, ale z pierwszym USG poczekałam sobie do 19.12 (8 t 4 d), bo wcześniej jakoś się bałam - obraz mógł być niejednoznaczny.
Obecnie jestem po badaniach prenatalnych (USG, PAPPA), wszystko jest OK i chyba będzie synek :-)
 
reklama
Hej mam na imię Ania, mam 29 lat , pod koniec października test wyszedł pozytywny, jest to moja pierwsza ciąża, udało się za drugim razem:)
 
Witam,
Właśnie trafiłam na to forum, ale lepiej później niż wcale ;) jestem w 27 t.c. (będzie dziewczyna- Maja)- termin mam na połowę lipca (15 lipiec chyba?) Mam 28 lat i to moja pierwsza ciąża. Większość moich dobrych koleżanek jeszcze nie planuje dzieci, więc nie mam za bardzo z kim dzielić się przemyśleniami.
Pozdrawiam!
 
Angi, jestem z Katowic, o ciąży dowiedziałam się w połowie listopada, miałam wątpliwości co do testu ciążowego, byłam zaskoczona, bo nie podejrzewałam, że to tak od razu pyknie. Pierwszy trymestr byłam w szoku, a jak potem w drugim dzidzia zaczęła się ruszać to już miłość od pierwszego kopniaka i jak na razie dobrze się rozumiemy ;) :p
 
Dziewczyny lepiej późno niż póżniej. Mam na imię Ola, mam 30 lat. 28 lipca przyszedł na świat nasz synek Milan:)
Miał być sierpniowy ale troszkę się pospieszył. Mogę jeszcze dołączyć:)?
 
Hej Ola :) zapraszamy na wątek główny. Powiedz coś więcej o sobie, skąd jesteś, ile ważył twój synek i jak przebiegła ciąża.
Ps. Śliczne imię synka :))
 
reklama
Czesc Mamusie, lepiej dolaczyc pozno niz wcale :) Jestem Ada, mieszkam w Pruszkowie, lat 30. Mama Leosia ur 4.07.2015, co prawda termin byl na 25.06.15.Synek ur sie z waga 3560, 54 cm.
 
Do góry