reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test?

reklama
Zależy czy kreseczka pojawiła się od razu czy np po jakimś dłuższym czasie. Sama kiedyś negatywny test wyrzuciłam do śmietnika a po pół godziny gdy podeszłam i zerknęłam do kosza bo wyrzucałam coś innego to pojawiła się druga blada kreska, a ciąży wtedy absolutnie nie było. Jeśli kreska pojawiła się w przeciągu 5 min od zrobienia testu to myślę że to pozytyw ;)
Co myślicie? 36dc to zrobiłam. W sumie nie jestem jakos optymistycznie nastawiona, straciłam już nadzieje (amh 0,35 i rok bezskutecznych starań) w tym msc dostałam już listę badań pod in vitro Zobacz załącznik 1316728

. :)
 
Zależy czy kreseczka pojawiła się od razu czy np po jakimś dłuższym czasie. Sama kiedyś negatywny test wyrzuciłam do śmietnika a po pół godziny gdy podeszłam i zerknęłam do kosza bo wyrzucałam coś innego to pojawiła się druga blada kreska, a ciąży wtedy absolutnie nie było. Jeśli kreska pojawiła się w przeciągu 5 min od zrobienia testu to myślę że to pozytyw ;)


. :)
Pojawiła się po Ok 3 min. Godzinę później zrobiłam kolejny i wyszedl cień ale to nue z porannego moczu. Dla świetego spokoju byłam na becie
 
Zrobiłam kolejne testy,każdy ma cieniutką kreseczke poz! Dziś byłam też na becie, o 15 wyniki 🤞🤞🤞😊😊
 

Załączniki

  • 20210914_092157.jpg
    20210914_092157.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 206
  • Screenshot_20210914-030233_Gallery.jpg
    Screenshot_20210914-030233_Gallery.jpg
    258,2 KB · Wyświetleń: 196
Hej wszystkim. Ostatnią miesiączkę miałam 18 sierpnia, staramy się z mężem już od roku-caly czas bezskutecznie. Cykle mam raczej regularne,w ostatnich dwóch msc +/-5 dni. Dziś wieczorem zrobilam test tak ooo z ciekawości i ku mojemu zaskoczeniu od razu pojawiła się słabsza druga kreska.. czy to możliwe że test juz pokazał ciążę i to jeszcze wieczorem? Któraś miała taką sytuację??
Jak to bezskutecznie?Test mowi sam za siebie❤❤❤❤🤍
 
reklama
Do góry