reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

reklama
dzięki, troche sie uspokoilam.... tyle ze teraz boli prawy jajnik.... juz nie wiem co sie dzieje.... poczekam kilka dni i jak tak dalej bedzie to pojde do gin
bo bol jajnika to raczej nie fasolka, prawda????:-( a tak bym chciala....
 
Martuska ból jajnika może oznaczać wszystko tak samo torbiel jak i faoslke i nic poza owu :) tak to już jest że oznaki na @ i na fasolkę są takie same :/
 
Ja mam torbiel z niepękniętego pęcherzyka, jest to torbiel krwotoczna bo mam tam krew. Poprzednia ginka mnie zaniedbała bo powiedziała że torbiel się sama wchłonie i nie będzie mi dawać żadnych leków. Obecny gin doszedł do wniosku że trochę długo z tą torbielą chodzę i 15 marca do niego idę więc jesli torbiel jest nadal to na pewno jakieś leki dostanę. Na szczeście ta torbiel nie jest duża i nie rośnie.
 
Ja mam torbiel z niepękniętego pęcherzyka, jest to torbiel krwotoczna bo mam tam krew. Poprzednia ginka mnie zaniedbała bo powiedziała że torbiel się sama wchłonie i nie będzie mi dawać żadnych leków. Obecny gin doszedł do wniosku że trochę długo z tą torbielą chodzę i 15 marca do niego idę więc jesli torbiel jest nadal to na pewno jakieś leki dostanę. Na szczeście ta torbiel nie jest duża i nie rośnie.
to może ona blokuje ci zajście w ciążę?
 
Asiucha a długo z tą torbielą chodzisz??? moj gin zawsze kazał po @ mi przyjść na usg żeby sprawdzić co się z torbielą dzieje i za każdym razem obeszło się bez leków ;-)
trzymam kciuki żeby okazało się teraz że już zniknęła :tak:
 
Dziewczyny potrzebuje pomocy, jak już wcześniej pisałam mam torbiel 5 cm i biorę Proverę od 22 dc... wczoraj zrobiłam test ciążowy pozytywny dziś go powtórzyłam również pozytywny, kreska jest blada ale widoczna... Jak myślicie to ciąża czy skutki uboczne Provery? Z tego co czytałam to Provera to kobiecy Progesteron wiec szanse są 50- 50. Oczywiscie zadzwoniłam do ginka a ten na mnie nawrzeszczał jak idiota!!! Ze po co ja ten test robiłam, on mi nie kazał itd... wkurzyłam się tylko bo mnie zbył krzykiem.. przecież w 22 dc nie mógł widzieć czy jestem w ciąży czy nie... bo z synem byłam u niego w 4 tygodniu ciąży i on nie widział!!! Jestem zdesperowana i załamana,,,, nie wiem co robić..
 
Jak najszybciej na badanie beta HCG z krwi i na cito !!!!!! będziesz wiedzieć na 100% czy to ciąża! progesteron nie ma nic do testu ciążowego bo testy ciążowe wykrywają HCG a nie progesteron!
a i właśnie aby unikać takich sytuacji należy poczekać do @ albo chociaż do jej terminu z jakimiś lekami! :/
 
reklama
Ja mam torbiel hormonalnie czynna. Od miesiaca przyjmuje gravisat czy jakos tak. Jesli po 3 cyklach nie bedzie poprawy to moja gin wysle mnie na laparoskopowe usuniecie. Miala ktoras z was to??
 
Do góry