reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje sklepowe

reklama
w Tesco promocja na nowe pieluchy belli-2 opakowania po 70 sztuk za 78zł. I chusteczki huggies-2 op. za 5.99 ;]
 
Wiem, że teraz wszędzie wyprzedaże ale tu mają bardzo dobre ceny zwłaszcza kurtek myślę czy na przyszły rok już nie kupić
Ubranka dla dzieci – Endo

ja się podpisuję rękami i nogami :tak:

mamy z endo dwa kombinezony (link jest do jednego, poprzedniego już nie ma w sprzedaży, ale też beżowy ;-) )http://endo.pl/produkty/kategoria/4...y/5209-kombinezon-dla-niemowlaka.html?v=42763 i jedną kurtkę http://endo.pl/produkty/kategoria/4...ezony/5413-kurtka-dla-niemowlaka.html?v=42645
parę drobiazgów jak biała koszula, t-shirt z długim rękawem i sukienka też mamy.
Wszystko baaaardzo dobrej jakości :tak:

No i można trafić na dzień z darmową przesyłką albo z inną super promocją :tak:, tylko trzeba się zapisać na newsletter ;-)
teraz są wyprzedaże do 70% ;-)
 
Ostatnia edycja:
Ja też bym chętnie kupiła coś na wyprzedażach na następny rok zwłaszcza, że Szymon dostał trochę kasy na święta, ale właśnie też nie mam pojęcia jaki rozmiar. Teraz kombinezon musiałam mu kupic w rozmiarze 104, więc trudno określić jak to będzie za rok...
 
reklama
Ja też bym chętnie kupiła coś na wyprzedażach na następny rok zwłaszcza, że Szymon dostał trochę kasy na święta, ale właśnie też nie mam pojęcia jaki rozmiar. Teraz kombinezon musiałam mu kupic w rozmiarze 104, więc trudno określić jak to będzie za rok...

Chyba masz jakąś mocno zawyżoną rozmiarówkę tego kombinezonu - bo trochę trudno mi uwierzyć, że Szymon, mimo iż młodszy od Adama, jest od niego o ponad 20cm wyższy - 104 cm to ma trzylatek powyżej 97 centyla...

Pozdrawiam,
KR
 
Do góry