reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost beta hcg - nie za duży?

Dołączył(a)
14 Sierpień 2023
Postów
3
Dziewczyny proszę o pomoc w interpretacji beta-hcg. OM 8.07. (+) test owulacyjny 20.07.
7.08 1880
9.08 3257
11.08 9061

Czy to nie za wielkie wartości bety jak na tak wczesny wiek ciąży? To moja pierwsza ciąża i bardzo panikuje. Czy miała któraś podobne, tak duże przyrosty i wszystko skończyło się dobrze?
 
reklama
Dziewczyny proszę o pomoc w interpretacji beta-hcg. OM 8.07. (+) test owulacyjny 20.07.
7.08 1880
9.08 3257
11.08 9061

Czy to nie za wielkie wartości bety jak na tak wczesny wiek ciąży? To moja pierwsza ciąża i bardzo panikuje. Czy miała któraś podobne, tak duże przyrosty i wszystko skończyło się dobrze?
Hej
Nie miałam wprawdzie takich przyrostów, ale proszę nie martw się na zapas.
A może np ciąża bliźniacza? 😉

P.S. Wg kalkulatora przyrost jest w normie.
Poza tym beta rośnie skokowo.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny proszę o pomoc w interpretacji beta-hcg. OM 8.07. (+) test owulacyjny 20.07.
7.08 1880
9.08 3257
11.08 9061

Czy to nie za wielkie wartości bety jak na tak wczesny wiek ciąży? To moja pierwsza ciąża i bardzo panikuje. Czy miała któraś podobne, tak duże przyrosty i wszystko skończyło się dobrze?
A przepraszam, sprawdziłam swoje archiwalne wyniki bety i (wczesna ciąża również):
- jeden wynik był niecałe 4 tyś
- po 72h drugi wynik prawie 14 tyś 🙂
 
Do góry