reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROCZEK - impreza, prezenty, goście...

Monika, zdjęcia bombowe:tak:. A Wituś miał taką laseczkę w łóżku i tego nie wykorzystał hehe, no no, porządny chłopak Ci rośnie:-D.
 
reklama
aph, w ikei sa takie dlugie ochraniacze na cale lozeczko, kupowalam chyba za 39.99 o ile dobrze pamietam. Jednak nie sa zbyt sztywne i Jula jak kopie nogami to go zagina, ale dlugi jest:tak:

Można je kupić też na allegro. Jest ich mnóstwo :tak:

Aph, ja mam taki zwykły ochraniacz i wystarcza mi na jeden długi i na krótki bok. A jak Witek go odwiąże to go na nowo przywiązuję :tak::-D

Monika, zdjęcia bombowe:tak:. A Wituś miał taką laseczkę w łóżku i tego nie wykorzystał hehe, no no, porządny chłopak Ci rośnie:-D.

Po tatusiu :-D On też był bardzo cierpliwy i potrafił przeczekać kilka lat z pinganiem na odpowiednią kobitkę, czyli na mnie :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Monis Witus na zdjeciach boski ale mial radosc zprezentow. Oplacalo sie poczekac. :tak::tak::tak::tak:

To mnie właśnie u niego zaskoczyło :tak:;-)
 
reklama
Do góry