reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROCZEK - impreza, prezenty, goście...

reklama
dzieki Monia za odpowiedz. Kurcze mam dylemat, bo ochraniacz musialabym kupic i to jak sensowny, bo ten z kompletu poscieli jest niski i miekki (zalamuje sie). No i wydaje mi sie, ze jeden mi nie wystarczy bo potrzebuje i na krotki i na dlugi bok lozeczka :baffled:
A poza tym Robert mi go sciaga. Zaraz rozwiazuje i stara sie wyrzucic z lozeczka. :confused:
 
reklama
aph, w ikei sa takie dlugie ochraniacze na cale lozeczko, kupowalam chyba za 39.99 o ile dobrze pamietam. Jednak nie sa zbyt sztywne i Jula jak kopie nogami to go zagina, ale dlugi jest:tak:
 
Do góry