reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROCZEK - impreza, prezenty, goście...

reklama
Monia super zdjecia.
A ja mam do Ciebie pytanko, co masz w lozeczku od strony sciany??
Cos masz przeplecione przez szczebelki, ochraniacz, kocyk???
Pytam sie, bo chcemy Robertowi zrobic kacik i bedzie mial lozeczko z dwoch stron przy scianie i chce mu wlasnie cos wymyslec, zeby mi nie trzymal w nocy golych nog na zimnej scianie, bo ma takie zapedy ostatnio. :baffled:
 
Fajnie Monia że zasypałaś nas fotkami. Ja uwielbiam zdjęcia, więc chętnie oglądam każdą ilość.
A co do treści to ekstra fotki, fajna imprezka, bajerancki tort, Wituś słodki, a z tym kieliszkiem........ niezłe. No a sprawy łóżkowe wcześnie sobie zaczął:-D:-D:-D
 
Monia ... no opłacało się to nasze czekanie :-D:tak:, bo zdjęcia piękne :-):tak:. Tort rewelacyjny, a Wituś taki zadowolony no i jaki akrobata z niego :szok::szok: ... chodzi już na rękach :-D:-D. Super!!!
 
No monia wreszcie doczeklysmy sie zdjec, super. Witus slodziutki i jaki z niego szczesciarz - dwie imprezki, umie sie chlopak ustawic:-D
 
Monia fotki super!! rewelacyjny tort, Witus stojacy na rekach, z kieliszkiem i z ukochana w lozeczku:-D:-D i trzy Mikolaje to moje ulubione, sliczna z was rodzinka:tak:
I tez mamy ta koszule zielona:-) jaki elegant maly!! pieknie!!!
 
Dzięki wszystkim cioteczkom. Niestety tego posta piszę już piąty raz, bo co chwilę mamy zanik prądu :wściekła/y::angry:
Witek miał w sumie trzy imprezki: jedną w dniu urodzin (taką skromną) i dwie teraz, po miesiącu :-D Mały szczęściarz :tak: A torty były teraz dwa, oba ze Staropolskiej. Polecam, bo były pyszne :tak::-D

Monia super zdjecia.
A ja mam do Ciebie pytanko, co masz w lozeczku od strony sciany??
Cos masz przeplecione przez szczebelki, ochraniacz, kocyk???
Pytam sie, bo chcemy Robertowi zrobic kacik i bedzie mial lozeczko z dwoch stron przy scianie i chce mu wlasnie cos wymyslec, zeby mi nie trzymal w nocy golych nog na zimnej scianie, bo ma takie zapedy ostatnio. :baffled:

Aniu, z reguły mamy powieszony ochraniacz, ale on był w praniu, więc poprzetykałam pomiędzy szczebelkami kocyk ;-) Witek w trakcie snu lubi wystawiać rączki za szczebelki, a obie ściany są zimne. U nas to się sprawdza, tym bardziej, że smoczke mu nie spadnie (przez przypadek albo specjalnie) za łóżeczko. Więc jeśli chcesz ustawić łóżeczko blisko ścian to polecam takie rozwiązanie :tak:
 
reklama
Fajnie Monia że zasypałaś nas fotkami. Ja uwielbiam zdjęcia, więc chętnie oglądam każdą ilość.
A co do treści to ekstra fotki, fajna imprezka, bajerancki tort, Wituś słodki, a z tym kieliszkiem........ niezłe. No a sprawy łóżkowe wcześnie sobie zaczął:-D:-D:-D

Z tymi sprawami łóżkowymi to nie tak do końca było :no: Były zrobione dwie fotki, jedną już widziałyście, a na drugiej Witek ma już minę nie tęgą ;-):-D

 
Do góry