reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
KAROLINA: hej Kochana, mówisz zakupy udane :-) mówisz, że bezboleśnie.. hmm :confused: a długo się goiło???

MAMA: będę pytać, na razie jest ok, tzn pytań to ja mam mnóstwo, bo jestem głodna wiedzy w tym temacie :tak: wiesz własną mamę ciężko o takie kwestie pytać, trochę się wstydzę, my nigdy nie drążyłyśmy tematu płodności :zawstydzona/y: jakoś szukałam wiedzy innymi drogami...
 
Ostatnia edycja:
reklama
GUMISIA- &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ;))
ja jutro chyba pojade po drugie opakowanie testow owu bo jak tak wczesnie zaczelam to nie wiem czy mi styknie 5 szt ..

OLIWKA- cześć :)
 
boogie Larssona twórczość znam tylko z filmu "Millenium: mężczyźni, którzy..." ;-) film dobry, ale na pewno książka lepsza - a wiesz, że on zaczynał karierę autorską od SF własnie?? Dopiero doczytałam to myślę, że już na pewno sięgnę :-D Aaha a ja jestem po filologii angielskiej na Uniwerku Wrocławskim :)....

mama no dobrze...czekamy :* :* :*
 
Ostatnia edycja:
mamita ja tez ostatnio polecialam po drugie opakowanie, i kupilam niepotrzebnie bo ostatni test wyszedl pozytywnie ale nastepnego dnia zrobilam jeszcze dwa z nowego ( rano pozytywny wieczorem negatywny) a 3 mi zostaly na nastepny cykl jak cos :) trzymam kochana za nas obie mega kciuki :) no i za reszte oczywiscie tez:)
 
KOCURKU: właśnie, właśnie, tylko lepiej przeczytać najpierw :-) a to mi o tego samego Pana chodzi, też oglądałam film, mocno trzymał mnie w napięciu i jak z niewielu filmów na podstawie książki byłam zadowolna, czekam na dalsze części :-) mówisz SF?? hmm, może trzeba gdzieś poszukać :tak: czyli Pani nauczycielka ;-) dobrze wiedzieć ;-)
 
mama - nie spóźnia się jeszcze bo dzisiaj 28dc ale .. nie zapowiada się na @ :-p chociaż poprzednia @ też była bezbolesna.



Nie wiem co... taki dołek mnie złapał. Zmęczona jestem i w ogóle mam chwile zwątpienia. Prześpię się to pewnie przejdzie. Głowa mnie boli. Ciśnienie w górę idzie to jak zwykle jestem zoombiiiiii :dry:
 
gumisia- dzieki za &&& kochana...oby nasze sny byly prorocze a cykle owocne :)
no ja zaczelam testy dzis a dzis mam 8d.c. wiec moze drugie opakowanie sie przyda :)

kochane śmigam na dziś -padnieta jestem a jeszcze jutro Domi ma wycieczkę i zbiórka o 7.30 a przeciez jesteśmy po przestawieniu czasu i godzine krócej śpimy...oj cieżko bedzie mi jutro wspać..
 
boogie 10 lat w zawodzie ... czas TO przemyśleć.... za bardzo mi idealizm przeszkadza jak na to zajęcie - myślę w stronę własnej szkoły językowej powoli albo na uczelni zacząć albo z dorosłymi ... małolatów to ja mam już dość - chociaz i tak ich uwielbiam :sorry: ale jednak stres i nerwy są nie do wyeliminowania :dry:

gumisia dla Ciebie kochana też kciuki zaciśnięte i myśli jak najbardziej pozytywne :tak:

mama śpij i słodko śnij ...... :)
 
reklama
just - nie wstydzić się - pytać :tak: Ja też miałam dwa razy nacinane krocze - pierwszy raz bo próźnociąg miałam a drugi bo zaczęłam pękać i położna szybko nacięła żeby brzydko nie poleciało. A czop przy Karoli odszedł mi razem z wodami bo miałam wywołany poród a z Emi wypadł przed świętami a w sylwka urodziłam.


Idę się położyć bo łeb mi pęka :dry:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry