reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dzidzisiów

reklama
sandra1982 pisze:
Asmodis, w jaki sposob "zmusilas" maluszka do zrewanzowania sie? :)

nie mam pojecia...lezalam sobie rano w lozku i dotykalam brzuch....chcialam zobaczyc czy wyczuje dzidzie...i poczulam z lewej strony...a jak przycisnelam, zeby lepiej poczuc to dostalam dwa kopniaki i tyle ;D
 
Ja dziś wstałam w nocy na siusiu (zreszta wstaję co 1,5 h i później budzę się niewyspana). Wróciłam do łóżka, próbuję zasnąć a tu moje dziecię harce rozpoczyna ;) Cóż... w ogóle nie zna umiaru ten dzieciak :laugh: W dzień śpi, w nocy wariuje... wczoraj jak siedziałam przy kompie to mi skopało jajnik...

sandra, Ty jeszcze z przyjemnością będziesz wspominać czasy, kiedy ruchy były delikatne i nie stale ;)
 
witam wszystkich dzisiejszego dnia ;) dizsiaj mielismy badanie krzywej cukrowej .....wiecie to badanie gdzie sie pije glukoze .....malutka dostala takiego powera po tej glukozie , a rano nigdy sie nie rusza , ze skopala mnie maksymalnie , niesamowite chyba dziewczyna rosnie bo te kopniaki sa coraz silniejsze ;D
 
o, silunia i powiedz jak było po wypiciu glukozy? da sie przezyć? ja mam test w czwartek jako dodatek do pozostałych badań (znów mnie mój kochany lekarz wysyła na kompleks badań do szpitala :)) wiem, że trzeba być na czczo, ale zastanawiam się jak ja to przeżyję...
 
Leyna, polecam Ci abys wziela plasterek cytryny i "przegryzla" po wypiciu. Nie jest wtedy zle. Da sie przezyc, ale cholerstwo strasznie slodkie tak na czczo...
 
no to prawda , okropnosc :p mega slodkie , mnie w pierwszym odruchu odrzucilo , ale zawzielam sie w sobie i poszlo ;) potem dostalam odrobine wody zimnej i siedzialam sobie godzinke z gazetkami w poczekalni , wez cos do czytania lub pisania wtedy godzinka ci szybciej zleci
 
Dzieńdoberek :D
Ja tak nieśmiało zaczynam ponieważ dziś początek 22 tyg. a ja chyba czułam ruchy, pisze chyba bo nie jestem pewna czy to ruchy ale to takie dziwne uczucie że patrzyłm na brzuch jak wariatka. Czułam jakby mnie coś od środka dotykało i tak jakby coś się przesuwało, to napewno nie były jelita ani żadne wzdęcia, powtarza się to uczucie co jakiś czas.Ha! i ja już wiem że to moja dzidzia daje znać że tam jest , żeby biedna matka już nie panikowała :p To nie samowite, K. stwierdził że dlatego tak delikatnie bo dzidzia podała się do mnie :D
Tak się cieszę , chodze delikatnie żeby wszystkie odczuć,schiz ale cóż zrobić ::)
Pozdrawiam piękne zapewne Panie :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
 
Silunia, fajnie, ze masz juz z kolejnym badaniem spokoj. I jak wyszlo? W porzadeczku pewnie wszystko, co? Ciekawe kiedy mnie moja ginek. wysle na ta glukoze.
Mada, to na 100% ruchy Twojego maluszka! Fajne uczucie, nie?
A jezeli chodzi o schizowanie to sie nie przejumuj-nie jestes jedyna :) Wiem co mowie, bo ze mna jest juz chyba cos bardzo nie w porzadku, hahah. Dostalam swira na punkcie mojej ciazy i malenstwa.

 
reklama
Jezeli chodzi o wyniki , to beda jutro o 11.00 wiec sprawdze sobie w necie ....ale czuje sie fantastycznie i zero negatywnych reakcji wiec napewno wszystko jest ok ;)
 
Do góry