reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dzidzisiów

To sie ciesze. A kiedy zazwyczaj robi sie to badanie? Ja mam kolejna wizyte u mojej ginek. zaraz po swietach, to pewnie da mi wtedy to skierowanie, nie?
 
reklama
Dzidzius w koncu dzisiaj kilka razy dal o sobie znac! Nareszcie. nie byly to jakies mocne kopniecia, ale wyraznie czulam, wiec chyba wszystko z nim w porzadeczku :)
 
Witam!dzień dobry!
Jak nigdy wstałam tak wcześnie!zamiast odsypiać na zapas to ja się budzę o 7 i koniec spania...i co tu robić ?
Ja napewno już czuję ruchy dzidzi ;D, niesamowite uczucie!chodzę i patrze na brzuch czy juz widać na zewnątrz ale jeszcze nie,czuć tylko jak się przyłoży dłoń ale to mi wystarczy żeby przestać się choć troszkę martwić.Bidulek mój mąż też by chciał poczuć ale co mu powiem żeby położył ręke to małe daje sobie spokój :p
To idę na śniadanko ;D
 
Dziendobry! Kraków zachmurzony..ale moze jeszcze wyjdzie słoneczko, ja juz po sniadanku i mysle co by tu dzis robic..moze poprzesadzam kwiatki?? hmm no to pozdrawiam i zycze wam udanego dzionka! ;)
 
Silunia, wielkie dzieki! :) Oby teraz tylko z gorki i do celu :)

Jaaga, Ty tez masz juz polowke za soba! Congratulations!

Mada, nie martw sie - moje male sie rusza, a w momencie jak ktos przyklada reke zeby poczuc to przestaje - tylko mojej siostrze sie udalo kilka razy uchwycic odpowiedni moment :) Jedynie jak moja reka lezy na brzuchu to sie maluszek nie chowa przed nia. Ale i tak jest spokojne jeszcze - wczoraj w ciagu dnia kilka razy, ale wieczorem juz nic...No i dzisiaj tez jeszcze nie...

U nas dzisiaj chmury i deszcz kropi. Ostatni dzien w pracy przed tygodniowym lenistwem :)
 
reklama
Do góry