reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dzidzisiów

Sandra, JAAGA gratuluje połóweczek :)

mada, no widzisz, tak się martwiłaś a tu dzidziol daje znaki coraz wyraźniejsze :)
 
reklama
Hej dziewczyny :)

Magda, przede wszystkim gratuluje ruchow w koncu, doczekalas sie, tak jak mowilysmy zreszta :D

Dlugo mnie nie bylo, a moje malenstwo szaleje coraz bardziej :)
 
Wlasnie zauwazylam Karoo, ze cos zniknelas ostatnimi dniami :)
fajnie, ze maluszek szaleje. Moj sie powolutku rozkreca :)
Jak pisanie pracy Ci idzie?
 
Stanelam na dwoch i pol strony, w piatek jakos nic nie wyszlo z pisania, a w sobote rano pojechalismy do Gdyni, wrocilismy w niedziele wieczorkiem, no a w poniedzialek caly dzien bylam w Slupsku, bo bylam u ginekologa i u tesciow :)
 
Ja jutro jade do Katowic, bo umowilam sie ze znajoma mamy, ktora ma kancelarie notarialna, ze da mi jakies materialy, z ktorych moglabym zrobic zalaczniki i jakies ppzycje ksiazkowe, wiec od piatku (tj. jak wroce) biore sie do roboty, bo mam 2 tyg. na skonczenie.
 
Hejka! a ja chyba dzis pierwszy raz poczułam pierwszego porządnego kopniaka wczesniej czułam tylko jakies pląsy..mam nadzieje, ze jeszcze mnie dziecko pokopie.. ;D
 
Super JAAGA, gratulacje! Oby takich wiecej :)
Moje narazie daje o sobie znac bardzo delikatnie, wiec czekam na cos mocniejszego :)
 
reklama
Do góry