reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Maluszków

reklama
dzieki Patri za troske, Ty moja nocna partnerko rozmow na BB!!!!

caly czas zmieniam pozycje i dotykam dzieciatko przez brzuch i nawet dalam jej posluchania muzyczki z zakupionej wczoraj karuzeli - troszke sie poruszyla ale tylko na chwilke, o teraz tez maciupko....ale wciaz mysle ze malo..... wiem ze przez to tez przeszlas Patri- dzidziolki moga miec w koncowce malo ochote na wspomniane wczoraj nocne potancowki? moze szykuje sie do porodu...mam nadzieje....
 
U mnie tylko jeden dzien byl wlasnie taki, co mala po prostu nie reagowala na nic, no moze odrobinke. Jesli jest to niepokojące dla Ciebie jedz do szpitala. Przy okazji zapoznasz sie blizej z miejscem porodu i personelem :-) Muzyczke tez jej puszczalam, ale wtedy to tez nic nie dalo. Wierze ze to chwilowe i przejdzie....Albo wyjdzie :-)
Powodzonka. Lecę spać. Dobrej nocy :-)
 
dobranoc, a ja sobie jeszcze obejrze "Zycie jest piekne" bo wlasnie u mnie w telewizji leci, a Moj Skarb zaczyna powolutku podrygiwac...uff....
 
Zobaczymy jak mój synuś sie dziś pokaże...wiercioch jeden...ciągle skacze po moim pęcherzu i gniecie szyjkę macicy..chyba mu się już w brzuszku nie podoba:no: Mam nadzieje,że na ktg nie zasnie, bo by mnie zdenerwował....zawsze taki ruchliwy, a tu może zrobić mamusi niespodzianke :baffled:
 
A nade mną ciągle ten ^%&((* remont :wściekła/y: O 7 rano włączyli te swoje młoty i wiertary i zanim zdążyłam się podnieść z łóżka, to mała podskoczyła chyba ze 100 razy :dry:
 
snilo mi sie ze moja malutka straszliwie sie wiecila w brzuchu!! balam sie ze sie dusi albo cos... a jak wstalam rao to tylko czkawke miala:baffled: wogole stasznie malutko sie rusza. pojedynczymi kopniakami i czkawka daje mi tylko znac ze zyje:-(
 
reklama
lil kate nie martw sie to wydaje sie byc normalne przed porodem. dzidzia zbiera energie na przyjscie na swiat!!!! moja tez przed 2 dniami prawie w ogole sie nie ruszyla A WCZORAJ w nocy szalala jak zwykle!!!

Ale wiesz, tej nocy mialam tez sen o jej ruchach-ze nagle taki wzgorek na brzuchu sie pojawil i stwierdzono ze to nie coreczka tylko synek...;-) :eek: :-D
 
Do góry