reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

Greti, a nie było problemu z zarejestrowaniem imienia Nadja? Z tego co wiem, to dużo zależy od pań w urzędzie???
 
reklama
Lenka79 mała Maszka... fajowe imię. Niby Maria, a brzmi zupełnie inaczej:tak:

Ankami ja też znam Żannę:tak:
 
Greti, a nie było problemu z zarejestrowaniem imienia Nadja? Z tego co wiem, to dużo zależy od pań w urzędzie???
Nie, nie było żadnego problemu.
Teraz podobno mozna każde imię zarejestrować. Jedna koleżanka dała synkowi na imie Kuba, nie Jakub i jej zarejestrowali.
Mam tez inną koleżankę, której córka ma na imie Alexandra przez X.
 
Nadja - sliczne imie :tak: Moja Sara miala tak sie nazywac, tylko jej tatus stwierdzil, ze to "takie ruskie" :baffled::-pAle jak bede miec kiedys druga corke to na bank bedzie NADJA :tak::-)

Masza i Sasza tez fajnie brzmia, ale chyba Sasza bardziej mi sie podoba :tak::-)

Coreczka moje znajomego ma na imie Gajana :tak:
Mam tez kolezanke Wirginię (mowia na nia Gina) :tak:
 
Ja miałam w szkole koleżankę która miała na imię Nikandra- zdrobniale Nika.
Na początku wydawało mi się dziwne, ale potem bardzo mi się spodobało.
 
reklama
Ja dowiedzialam sie ze bede miala syna opcje byly takie: Cyprian, Ian, (nie Jan!),Max. Pozostalo Max.Moze nie jest oryginalne ale nabardziej pasuje do mojego lobuza.Drugi syn bedzie Alex.Tak sobie pomyslalam jesli bedzie dziewczynka to hakie imie nadac ih musi byc z X. Xena?

To może Xymena?

A z tym Madox'em to żartujecie prawda?
Mad Ox, czyli wściekły wół...
 
Ostatnia edycja:
Do góry