reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy dla naszych dzieci

reklama
Ja bym nie dała tyle za takie bluzki.................. nic rewelacyjnego, nadzwyczajnego w nich nie ma, tylko tyle że na metce NEXT:confused:


Aga a za ile Ty kupujesz nowe bluzki?? Bo jak dla mnie to nie ejst jakas super wygorowana cena, tym bardziej,ze juz na foto wygladaja na solidna bawelne

Też mnie to ciekawi bo 23 zł za bluzeczkę z dł rękawkiem to raczej tanio

A wiesz Agulka, że od kilku dni łażę po allegro i nic ciekawego nie mogę znaleźć. A jak jest to strasznie drogie. A next robi naprawdę dobre gatunkowo ubrania. Ja nie kupuję ubrań dla metki :no:

To prawda po kilku praniach wyglądają dalej jak nowe :tak:
 
Aga a za ile Ty kupujesz nowe bluzki?? Bo jak dla mnie to nie ejst jakas super wygorowana cena, tym bardziej,ze juz na foto wygladaja na solidna bawelne
właściwie i macie racje ................ pisząc tego posta sugerowałam się swoimi wydatkami na takie rzeczy, ja ostatnio tylko albo w lumpie albo używane na allegro kupuje, bo wiadomo................ :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Ja Ciebie rozumiem, Agulka. Akurat w tym miesiącu mnie stać, to zaszalałam. :-p Z reguły też kupuję używane, choć często niestety mam pecha i trafiają się ciuszki poplamione lub bardziej zniszczone niż na zdjęciu wyglądają. Dlatego czasem wolę kupić nowe, zwłaszcza jak jest okazja ;-)

NuŚka, pamiętasz te bluzeczki nexta co w zeszłym roku kupowałyśmy? Dałyśmy za nie ok. 25 zł za sztukę. Wczoraj trafiłam aukcję takiej samej używanej bluzeczki za 33 zl plus przesyłka :szok: Ludzie to mają fantazję,co? :-D

Edit: właśnie ją znalazłam i co się okazało. Sprzedawca obniżył cenę :-D http://allegro.pl/next-kapitalny-t-shirt-jeep-doskonaly-110-i1569313899.html
 
Ostatnia edycja:
wlasnie mnie najabrdziej irytuje, jak ludzie ccha opchnac uzywane rzeczy za kosmiczne ceny tylko dlatego, ze sa "markowe".
 
reklama
ja chyba wybiorę się po bokserki dla młodego bo są ładne a cena kusi bo 15zł za 5szt to bardzo tanio ja nirmalnie za jedną parę płacę ok 7-10zł
podobają mi się te bokserki z pepco te białe-czarne ze spidermenem no i już cena za 1sz jest właśnie 9.99
http://www.pepco.pl/a/gazetka
 
Ostatnia edycja:
Do góry