reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

samopoczucie u wrzesniówek

reklama
Aniulka no to ty już swoje przeszłaś w zyciu.Gratuluje odwagi że w ogóle zdecydowałaś sie na drugie dziecko.Nie wiem czy ja bym to zrobiła.Podziwiam Cie kobietko.Ja pierwszy poród miałam ok dlatego chęc posiadania drugiego nie budziła we mnie wiekszego strachu(dopiero teraz go mam ;D). No a 36 cm to tez nie mały wyczyn wypchać.Z tego powodu jeszcze jedne gratulacje dla Melanie,która dopiero teraz sie o tym dowiedziała ;D ;D ;) ;).
Paris dobrze że nie miałaś kiedy tego mamusi powiedzieć jaka ty jestes juz duza bo jeszcze by uciekła i porodziła cie gdzies z dala od cywilizacji ;D :laugh: ;)
 
Była u nas dzisiaj położna i ściągnęła mi szwy
prawie nic nie bolało ;D
bolało tylko w miejscu gdzie mi się zaczęo trochę ropieć
ale kazała kupić kalię i przemywać i za 3 dni ma byc juz git :D
 
Duzo miałas szwów Melanie???? Ja ząpierwszym razem tylko dwa i to na śluzówce ale teraz ponoć tna i nie pytaja czy chcesz? Jak to wyglądałou Ciebie?
 
z tych co widziałam, to chyba 4 albo 5

kurcze a czasami słyszy się, że laski rodzą bez nacinania - jak to jest możliwe ::)

mnie nic nie pytano i chyba bardzo dobrze, że tak sie stało
co ja bym odpowiedziała w tych bólach ???

...może, żeby w ogóle nie cięli i popękałabym w innych nieciekawych miejscach :p
dobrze jest jak jest
bolało ale dzisiaj juz prawie nie boli.
 
reklama
Do góry