reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Senność a ząbkowanie

Jeśli pojawienie się siostry wiąże się z dużym stresem to dziecko może być bardziej senne. Stres męczy. Q dodatku zęby bolą, trudno jeść, mniej siły...
Ja wiem, że Ty musisz zakwestionować każy mój post. Jeżeli byłyby to zęby to i crp mogłoby być podniesione. To, że dziecko nie chce jeść może być objawem właśnie anemii i to z tym bardziej wiążę senność. Ale lekarzem nie jestem, wiec najlepiej jak autorka pytania uda się do lekarza po skierowanie na morfologię.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzięki za odpowiedzi. Byłam z synkiem na badaniach. Zrobiłam morfologię, crp, ferrytyne, żelazo, TSH, glukozę i Ob. Czekam na wyniki...
 
Wszystkie wyniki w normie oprócz płytek krwi (469) i RDW-Cw (14.9)... Nie wiem, czy to nie pozostałość po ospie wietrznej, która przeszedł na początku czerwca. pediatrę mamy po jutrze. Zobaczymy co powie...
 
Ja wiem, że Ty musisz zakwestionować każy mój post. Jeżeli byłyby to zęby to i crp mogłoby być podniesione. To, że dziecko nie chce jeść może być objawem właśnie anemii i to z tym bardziej wiążę senność. Ale lekarzem nie jestem, wieć najlepiej jak autorka pytania uda się do lekarza po skierowanie na morfologię.
Ja muszę kwestionować Twoje wszystkie posty? Zupełnie na to nie zwróciłam uwagi.

Przy podejrzeniu anemii warto też zbadać poziom ferrytyny.
 
Wszystkie wyniki w normie oprócz płytek krwi (469) i RDW-Cw (14.9)... Nie wiem, czy to nie pozostałość po ospie wietrznej, która przeszedł na początku czerwca. pediatrę mamy po jutrze. Zobaczymy co powie...
No to moim zdaniem wyniki mogą wskazywać właśnie na anemię. Z ospą nie ma to nic wspólnego.
 
reklama
Do góry