reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sex po ciąży...kiedy?

a ja nie karmie piersia juz tydzien i chyba mam owulacje:/ bola mnie jajniki i leci plodny sluz ... musze chyba zaczac brac pilsy...
 
reklama
Ja właśnie nie umiem prowadzić kalendarzyka, a chyba by się przydało bo nie chcę mieć jeszcze dziecka drugiego
 
Kurde...myślałam ze nie bede krwawic poo azalii ale dupa... ale gin kazał nie przerywac brania bo to niby normalne....
 
a mi się wizyta gin przesunęła o tydzień bo położna kazała czekać 6 tyg nie od porodu tylko w moim przypadku od zabiegu....
a tak bym już chciała coś nie coś z mężulkiem;///
 
i juz się uspokoiłam jak przeczytałam ze u was tez są plamienia po azalii.mnie ostatnio strasznie bolał brzuch,niemal jak do porodu,dostałam krwawienia i zgłupiałam czy dalej brac tabletki i czemu tak nagle krwawienie nastapiło

ticker.php
 
ja od wczoraj biorę Cerazette, ale z bara bara musimy poczekac bo po wczorajszym badaniu wziernikiem rozkrwawiłam się i trzeba odczekac.
Na ulotce przeczytałam, że branie minipigułki powinno się zacząć między 21a28 dniem po porodzie a jeśli później to przez 7 dni trzeba sie dodatkowo zabezpieczyć. Lekarz mi o tym nie wspomniał czy przy Azali tez tak jest?
 
Ja pomimo karmienia już po okresie, choć pewnie przez to że nie karmie regularnie bo szkoła, ciekawe kiedy nasępny, moje krocze dalej nei zgojone więc my nici:(
 
reklama
ja od wczoraj biorę Cerazette, ale z bara bara musimy poczekac bo po wczorajszym badaniu wziernikiem rozkrwawiłam się i trzeba odczekac.
Na ulotce przeczytałam, że branie minipigułki powinno się zacząć między 21a28 dniem po porodzie a jeśli później to przez 7 dni trzeba sie dodatkowo zabezpieczyć. Lekarz mi o tym nie wspomniał czy przy Azali tez tak jest?

mi przy azalii kazał czekac 2 tyg.
 
Do góry