reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex w ciąży

reklama
Ciąża to niełatwy okres, szczególnie, gdy spodziewasz się pierwszego dziecka. Daj sobie czas, wszystko wróci do normy. Nic na siłę, bo to nie ma sensu.
 
Rubeo nie naciska, ale przymila się łasi, zaczyna w szczególny sposób głaskać, dotykać. Doskonale wiem na co ma ochotę i aż mnie na płacz bierze, że ja nie mam ŻADNEJ ochoty, bo zdaje sobie sprawę, że on też ma potrzeby.
 
My do delikatnej zabawy wrocimy po Wielkanocy ;-) nie mialam duzych potrzeb podczas ciazy i zakazy od lekarza tez byly ale o dziwo wchodze w 8 miesiac, czuje sie swietnie poza szybszym oslabieniem no i wracaja erotyczne sny i coraz wieksze checi. Czekamy do 35 tc i wracamy do wspolzycia.
 
ja stety lub niestety mam libido chyba najwieksze w swoim zyciu... właśnie teraz, w drugiej ciąży.. moj facet ma mnie dosyć... już nie mówie o seksie codziennie... ja go potrzebuje kilkakrotnie w ciągu dobry !
pierwszą ciąże miałam zagrozoną.. jedyny orgazm, ktory mogłam przeżyć to ten podczas snu.
teraz nie mam przeciwskazań. Mimo że utyłam tu i tam, czuję się najseksowniejsza kobietą na świecie !

moj P. niestety daje się namowić na 4-5 razy w tyg, co boli mnie do tego stopnia, że zadowalam się sama...
w życiu nie chodziłam taka zgrzana !!! :p
 
Sek w ciąży? o ile nie ma przeciwskazań medycznych, to od początku do końca i jest to jeden z fajniejszych okresów dla faceta (dla kobiety często również, bo wiele się wtedy zmienia w jej sposobie odczuwania seksu).
 
reklama
Do góry