reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex w ciąży

Katarzynko jeśli chodzi o obliczanie owulacji to dobrze ją obliczyłaś ale lepiej byś zakupiła sobie tak jak mówiłaś test owulacyjny dla własnej pewności . wtedy sprawdzisz sobie czy wystąpił u Ciebie wzrost LH.:)
życze powodzonka:D
P.S my z mężem również się staramy ale dalej nic:(
 
reklama
a co do pozycji nie wierzę w to że ma to jakiś wpływ na to czy zajdzie się w ciąże szybciej czy nie.
Pracuję w przychodni z ginekologiem więc różne są sytuację i pytania pacjentek.
O niepłodności partnerów mówi się gdy Rok czasu się starają o dziecko i dalej nic. Do roku spokojnie można się kochać i się niczym nie przejmować.
Po roku czasu warto isć do ginekologa i poinformować go o tym że nie możesz zajść w ciąże. wtedy rozpocznie sie gama badań. poczynając od badania spermy mężczyzny. po badanie kobiety ( tu się zaczną schody).pozdrawiam
 
ja wam powiem że z tym tyłozgięciem to trzeba po stosunku leżeć na plecach i nogi podciagnąć pod brodę i tak sobie leżakować. co do częstotliwości seksu to nie pamiętam :) ostatnio staralam sie 7 lat temu. wiem ze nalezy oszczędzac faceta ;) jesli kochacie sie codziennie to zacznijcie co 3 dni zeby w wytrysku bylo duzo plemnikow. jesli kochacie sie kilka razy dziennie to niestety nic tam nie ma.
 
Trzeba przyznać, że seks w ciąży jest zupełnie inny niż przed. Przede wszystkim od połowy drugiego trymestru jestem bardziej "rozpulchniona" i mam dużo śluzu co wpływa dobrze na to, że mam szybko orgazm, ale z drugiej strony psychika nawala, bo nie czuję się zbyt atrakcyjna (jestem obecnie w 3 trymestrze) ponieważ mam rozstępy na piersiach, pośladkach no i sam brzuszek nie wydaje mi się zbyt sexy.. więc z tą ochotą to różnie bywa.
 
mam pytanie
Czy moge uprawiac seks w ciązy ?
boje sie tego poniewaz nie chce aby penis kolegi uderzał o główkę mojego dziecka . Moj mąz był zdecydowanie temu przeciwny a kochanem uwaza ze wrecz przeciwnie .
Lecz ja nie chciała bym aby dziecko sie męczyło gdy ja doznaje roskoszy .
Dodam ze kochanek ma bardzo duzego penisa stąd moje wątpliwości i boje sie aby nie zrobił krzywdy dziecku , nie chce takze aby nasienie trafiiało do mojego dziecka .
Jak narazie uprawiam tylko seks analny ale przez rozmiary jego członka mam problemy z załątwianiem czynnosci fizjologicznych .
I jeszcze jedno pytanie czy taki anal fisting jest bezpieczny w ciązy ?

Prosze o pomoc
 
my narazie bez zakazu a juz 31 tc. jedynie nie kochalismy sie jak stosowalam globulki no i przed badaniami typu cytologia itp. ale w pierwszych tygodniach ciazy to ochota byla wielka, pozniej roznie bywalo, czasem do 3 tygodni nic bo albo sie zle czulam, albo zasypialam albo bylam obrazona :p. teraz jest dobrze, chociaz troszke przeszkadza brzuszek jak i w innych czynnosciach ;).

mam wrazenie ze seks w ciazy jest inny od tego sprzed ciazy, caly taki 'bardziej' i w ogole ;)
 
reklama
Do góry