reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witam,
różyczk@ a co się dziej?? Mam nadzieję, że to tylko grypa lub przeziębienie....zdrówka życzymy!
U nas jakoś leci, bez rewelacji ale też i bez dramatów ;-) w sobotę wysterylizowaliśmy Abę i bidulka chodzi w kołnierzu. Dzisiaj jest już z nią lepiej ale jest nieco nieswoja i obolała. Do Wigilii ma chodzić w kołnierzu, bo nie może rozgryźć szwów. Zdejmiemy je po powrocie ze Świąt. Przynajmniej cieczki mamy już z głowy ;-)
Pogoda nie zachęca do spacerów...ale niedługo się wybierzemy, chociaż trochę.
Odzywajcie się co u Was Kobietki???
 
reklama
hej:)
agulek grypa mnie jakas dorwała... ale dzis juz jest znosnie i moge sie za jakies porzadki wziac... Olo kaszle :-( mielismy do pediatry isc ale tez chora wiec moze jutro....
 
Witajcie,
zasypało nas, że hej.....z wczorajszych planów zmywania podłogi...nici, poszliśmy na spacer i tak jakoś nam się zeszło, że wieczorem już mi się nie chciało zmywać...zrobię to dziś, zaraz :-) wczoraj wieczorkiem było strzyżenie chłopaków. Marcin jakoś się przestraszył maszynki i chcąc czy nie Tata też był obcinany ;-) Marcin osobiście nawet strzygł Tatę i miał sporo radości :-) Chłopaki są gotowi na Święta, ja będę obcięta pewnie w ndz jak dojedziemy do Rodzinki. Mojego M Bratowa mnie obcina, zawsze parę zł w kieszeni. Ostatnio trochę u nas z tym krucho :-( Prezenty też takie skromne i w bardzo ograniczonej ilości...cóż....
różyczk@ zdrówka życzymy, oby Wam szybko przeszło :tak:
 
Różyczk@ dużo zdrówka dla Was, oby ta grupa długo Was nie męczyła!
Agulek fajnie rośnie Ci mały fryzjer:) Jaśkowi już też przydało by się jakieś strzyżenie:) może w Wigilie rano wyskoczy z tatą do fryzjera bo ja nie mam zdolności:) A prezenty to nie ważne że skormne to nie jest przecież najważniejsze:) trzymam kciuki za Ciebie żeby z nowym rokiem znalazła się jakaś fajna praca to będzie Wam lżej. A może wśród znajomych w branży ktoś potrzebuje kogoś np. do pomocy w rysowaniu, to można robić w domu i coś zawsze zarobić.

Przepraszam że tak rzadko piszę, ale albo weny mi brak albo sił:) czuję się dobrze, choć brzuszek mam już coraz większy:) w sobotę zrobię może jakąś fote już 3/4 będzie za nami to Wam pokaże moją piłkę:D. Cały czas jeżdzę do pracy, tzn staram się tak maks 3 dni w tygodniu, a jak nie jadę to i tak robię w domu już mam ponad 100godzin uzbieranych, to będą takie trochę lewe pieniądze więc odłoże je na nowe auto:). Jasiek ok, choć w zeszłym tygodniu miał jakiś kryzys, rano był krzyk jak miał się ubrać do żłobka, ale się nie dawałam i go ubierałam i jechaliśmy, potem w żłobku podobno był grzeczny i popołudniami też bo byłam z nim sama i nie było tak źle:) ładnie chodził się kąpać i potem spać. A od wczoraj inne dziecko:) rano chętnie się ubiera, nawet w żłobku sam idzie na sale bez płaczku, ładnie je, bawi się aż panie też są w szoku że wrócił stary Jasio:) mam nadzieję że mu już tak zostanie. W weekend upiekliśmy z Jasiem sporo pierników z 3 różnych przepisów:) Jaśkowi strasznie się podobało wycinanie, już je porozdzielaliśmy do pudełek i każdy z bliskich dostanie słodki drobiazg:) jedno pudełko zrobiliśmy też dla pań do żłobka i jutro zaniesiemy:) Prezenty też już mam wszystkie, teraz musze je tylko popakować i dam moim rodzicom w sobotę jak będą u nas bo w niedziele się ze wszystkim nie zabierzemy, bo bagażnik w pandzie mały a trzeba jakieś ciuchy na te kilka dni wziąść i z 2 ciasta będę jeszcze robić:)
 
Dziewczyny,
Wam, Maluszkom i Waszym Rodzinom życzymy zdrowych, wesołych, spokojnych i rodzinnie spędzonych Świąt Bożego Narodzenia udanego Sylwestra oraz szczęśliwego Nowego 2013 Roku!!!
wesolych_swiat_889.jpg
 
Również Wszystkim sierpniowym Mamą, Waszym Dzieciaczką i Rodzinom życzę Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze:)
 
Wszystkiego najlepszego z okazji Swiat Bozego Narodzenia, dziewczynki! Duzo zdrowka i radosci, a w Nowym Roku niech Wam sie spelnia wszystkie Wasze marzenia!!! Dla Was i Waszych malych i duzych najblizszych!


images
 
Tak niewiele nam potrzeba,
by przytulić się do nieba.
Zdrowia, szczęścia, bliskich blisko
i miłości ponad wszystko.
WESOŁYCH ŚWIĄT dla Wszystkich cudownych sierpniowych dzieciaczków i ich rodziców :*

Pozdrawiam Wszystkich gorąco :-)
 
Witajcie!
Ja jak zwykle w pędzie :( wzięłam kilka dni urlopu, ale niestety z wypoczynku nici. Najpierw trzeba było przygotować się na najazd Teściów w Święta, potem go przetrwać a teraz jest u mnie szwagierka, więc nadal zero luzu i swobody :(
Zdałam w końcu prawo jazdy i to chyba największy sukces kończącego się roku ;)
Synu rozwija się tak szybko, że ledwo za nim nadążamy :) każdy dzień przynosi coś nowego i zaskakującego - no matczyna duma po prostu mnie rozpiera! :)
Trzymajcie się ciepło,
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!!!
 
reklama
Do góry