reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Ewelinka bardzo mi przykro z powodu tego chłopczyka, mam nadzieję, że wyleczą go, niesprawiedliwe, że takie małe dzieci spotykają takie choroby :( Dziękuję za linka!
 
reklama
hejka.. ale cisza, a myslalam, ze troche was/nas poczytam:-)

Dzis wyszlam w koncu z Gosia, od wtorku w domu, a dzis tak pieknie bylo:-)

Kupilam jej butki takie skorkowe wyzsze, bo te trampeczki co ma rozklapily jej sie, no i nie nadaja sie na chlodniejsze dni.. Obeszlam 3 sklepy (hehe duzy wybor sklepow nie ma co..) i w koncu w ccc kupilam, od razu wpadly mi w oko:tak: i cena tez spoko ;-)ale przerzedzone juz te male rozmiarowki 20, 21 po kilka sztuk na sklep..:szok:

Jak tam chorowitki wracaja do formy??

Ewelinka przykro mi z powodu tego chlopczyka, az serce sciska, jak sie czyta jego historie.
 
Witam!
Przeczytałam link o Wiktorku, strasznie mi przykro, to straszne,ze tak małe dzieci muszą tak cierpieć.

Odprawiłam starsza do szkoły, a mały o dziwo jeszcze śpi, to potrwa zapewne jeszcze kilka minut. Ja też kupiłam buty w ccc
 
Grinula ja mam takie nocki zawsze także wiem co to znaczy!

Podaję menu bo któraś z dziewczyn chciała z tego tygodnia jeszcze:

Poniedziałek:
zupa mleczna z zacierką, pieczywo z masłem i pasztetem drobiowym, herbata z cytryną
sok kubuś
zupa ogórkowa z ziemniakami, naleśniki z dżemem i twarożkiem,kompot wieloowocowy
koktail bananowy, herbatniki maślane

Wtorek:
zupa mleczna z płatkami owsianymi, bułka z masłem i miodem, herbata z cytryną
tarta marchewka z jabłkiem
zupa ryżowa, kotlet mielony, kapusta kiszona mieszana z ziemniakami, kompot wieloowocowy
wafelek góralki

Środa:
kiełbaski drobiowe, pieczywo z masłem, herbata z cytryną
sok pomarańczowy
zupa z żółtej fasolki szparagowej z ziemniakami, makaron z mięsem i sosem pomidorowym, kompot wieloowocowy
budyń śmietankowy

Czwartek:
serek homogenizowany, bułka grahamka z masłem, kawa zbożowa na mleku
jabłko
zupa-krem z zielonego groszku z grzankami, potrawka z kurczaka, ziemniaki, kompot wieloowocowy
drożdżówka, herbata owocowa

Piątek:
pieczywo z pastą rybną i ogórkiem kiszonym, herbata z cytryną
banan
krupnik z wkładką mięsną i ziemniakami, jajko w sosie koperkowym, kompot wieloowocowy
monte, biszkopciki

To tyle.
 
Cześć dziewczyny. Pamietacie mnie jeszcze? Tak dawno tu noe zagladalam, ze nie wim co napisac...U mnie sezon lecial pelna para, a i Hania mocno absorbujaca i kompletny brak czasu. Redakcja lasnie zalapalam grype zoladkowa i leze w lozku zku ledwo zywa to zajrzalam do Was.
A Hanulek jest mega radosnym dzieckiem. Wszedzie mowia na nia Smieszka albo Zacieszna. Wystarczy na nia spojrzec i juz sie chichra. Do tego biega jak szalona, wszedzie sie gramoli. Ale ma tez charakterek, jak cos jest nie po jej mysli, to histerie urządza. To tyle u nas. Aaaa no i podejrzewam, ze jestem w ciazy:p
 
Witam wieczorową porą...i Kupciusia - gratuluję :D
Weekend minął szybciutko, ale był ciężki;)W sobotę byłam na panieńskim koleżanki z pracy i powiem Wam, ze to już nie dla mnie;)Nie te lata i zawyżałyśmy średnią wiekową na dyskotece, hihi!!! A wczoraj był mega ciężki dzień ;)

Wojtkowi w okolicach pieluszkowych pojawiły się takie dziwne krostki, pierwsze pojawiły się ok 3 tyg temu. Na początku myśleliśmy, że to odparzenie, ale nic nie pomagało, więc poszliśmy do pediatry. Okazało się, ze to jakieś grzybiczne:(Ale dostał pimafucort, smarowaliśmy i prawie znikło po kilku dniach. Niestety jak się pojawiła trzydniówka, to i krostki wróciły:( Kolejna wizyta i znowu pimafucort, ale tym razem już nie pomógł:( Dziś znów byliśmy u pediatry i odesłała nas do dermatologa... Kurcze, co to może być? Do tej pory nic mu się nie działo, nawet odparzeń w upały nie miał...
No nic, wyżaliłam się..
Spokojnej nocki!
 
Witajcie dziewczyny,

Co tutaj sa pustki, może przez piękną pogode:-)
Na weekendzie była moja kuzynk z synkiem, 4 miechy starszy od Tymka, w domu był sajgon!!! nie wyobrażam sobie blizniaków, jedzenie zabawki były wszędzie, ogólnie chłopaki bawiły się całkiem fajnie tylko Tymcio jeszcze tak nie biega jak kuzyn ale kiedyś go dogoni hehe. Mały juz sobie fajnie radzi z chodzeniem w domu smiga, na spacerku jest bardziej ostrożny i gorzej z równowagą.
Rozmawiałam z pracodawcą i miałam wrócić na chwilę do pracy i później l4 na ten zabieg ale mówi że bez sęnsu wracać na tydzień i wracam już na pełne obroty od listopada.
Kulka ja ostatnio zaszalałam na weselu i tez była ciężka niedziela :-D
Kapciusia gratulacje.
Taka j dzięki za menu całkiem fajne
my już wyszliśmy z katarku, mały wcina kukurydze gotowaną, uwielbia ją jest awantura jak się mu kończy, muszę mu dac kolejną kolbe ;-)
miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kapciusia po cichutku gratuluję :) Cieszę się, że wszystko ok u Was :)

Aga super, że katar prawie już się skończył :) Haha, z tą kolbą dobre, tak mu smakuje? Ale to faktycznie jest bardzo dobre także się nie dziwię :) Zrobiłaś mi smaka!

Kulka daj znać jak już się dowiesz z czego to się wzięło, mam nadzieję, że szybko przejdzie!! Trzymaj się ***
 
Do góry