reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Witam i ja również
Bardzo długo się nie odzywałam ale od czasu do czasu Was podczytuje, brak czasu niestety tak jak i u Was.
Pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki,
Zdjęcia dzieci super, same pięknoty z sierpniowych dzieci :tak:
Jagoda, Madziasek powiedźcie jak to jest mieć 2 dzieci tak małych? Ja jestem przerażona jak dam radę :szok: Dzisiaj idę do lekarza, cc albo 27 albo 30.03.
 
reklama
Venicee dużo zdrówka, zwłaszcza dla dzieciaków. Ja też muszę kupić ale tak czekam na cieplejsze dni, jakie butki kupiłaś? A może się uda zrealizować marzenie o domku, ja nie sądziłam, że będę w domu mieszkać a jednak, tylko teraz widzę, że powinno się tylko samemu a nie z rodzicami.

Jagoda słodkie dzieciaczki, Milenka zakochana w braciszku ale widzę, że z wzajemnością :) Super, że zdrowie Wam dopisuje, to najważniejsze w takim czasie.

Madzialenak dobrze zrozumiałam, być może jutro będziesz miała cc? Trzymam kciuki, zapewne trzeba się dobrze zorganizować z dwójką takich małych dzieci ale zapewne dasz radę, nie martw się. Odchowasz i spokój a dzieci związane ze sobą będą z taką małą różnicą.
 
Witajcie,

Venicee własnie nasza zaległa kawka, ja teraz chodzę do pracy więc trochę gorzej z czasem ale to wszystko jest do zorganizowania :-)
Jagodaa, gratulacje takich słodkich dzieciaków a synuś rośnie jak na drożdżach.
Madzialenek gratulacje i trzymam kciuki za Was i czekamy na wieści.
Zabila mój też uwielbia bajkami i Baby Tv jest jego ulubionym kanałem :-) powodzenia w staraniach, mój M tez ostatnio cos wspomina ze trzeba zabrac sie do roboty ehh jakoś mnie to przeraża chce dwójkę dzieci ale jeszcze chwilkę chce odsapnąć a z jednej strony nie chce dużej różnicy wieku.

Szczepienie jednak przełożone , mamy za miesiąc ehh może nam się uda w końcu zaszczepić.
Dzisiaj mama ma wychodne, mamy imprezę branżowa w Chorzowie, wszystko fajnie ale jak sobie pomyśle o jutrzejszym poranku to już mi gorzej hehe
Basia co u Was , co tak milczysz ;-)
miłego dnia
 
Aga no to trochę mała różnica wieku ale pewnie dałabyś radę, no bo jak inaczej :) Według mnie taka najlepsza pora na dziecko jest, żeby różnica była tak 3-4 lata między dziećmi bo nie jest duża różnica a jednak pierwsze dziecko jest już takie bardziej samodzielne. Choć to moje zdanie tylko. Baw się dobrze na imprezie dzisiaj, może akurat nie odczujesz jutro tego bolączek ;)
 
Hej dziewczyny ! :)
Trochę zaniedbalam forum, przepraszam ;-). U nas jeżeli chodzi o zdrowie to odpukać jest ok. Kuba nadal budzi sie w nocy na mleko i o 6 juz jest wyspany eh.. Jeżeli chodzi o jedzenie to nie mogę narzekać bo Kuba to taki mały odkurzacz :p Zazdroszczę wam nocnikowania.. U nas nadal zerowe postępy :(. Piszecie też o bajeczkach to u nas króluje myszka miki i wszystko co z nią związane :)
Taka J., nam ostatnio też lekarka zwróciła uwagę, żeby mocniej odciągać bo z jednej strony nie do końca ta skorka sie odkleila także musimy działać i obserwować.. A wy juz nie dacie rady z tym sami jeszcze cos zrobił? Zostaje juz tylko szpital?

Madzialenak, gratuluje jeszcze raz zdrowej i dużej córeczki Adeli ! :)

Jagoda, śliczne masz dzieci ! :)

Grinula, zazdroszczę, ze Gosia juz tyle mówi, mój bardzo słabo.. No i piękna z niej panienka ! :)

Aga, ja też z jednej strony bym juz chciała kolejne dziecko, a z drugiej wolałabym żeby Kuba był bardziej samodzielny.. Chyba jeszcze rok poczekam :p oo w Chorzowie Jestes to blisko mnie :)
 
Basia fajnie, że jesteście zdrowi, teraz to bardzo ważne i cenne przy tej dziwnej pogodzie, zmiennej. Z tym wstawaniem w nocy to witaj w klubie, tylko mój od dawna nie chce pić mleka już i nie wiem po co on się w ogóle budzi. Z siusiakiem sami nie damy rady ale ja lekarkę zrozumiałam tak, że to nie będzie zabieg w szpitalu jakiś tylko w przychodni pani chirurg mu to zrobi, ale to się dowiem za 4 dni wszystkiego.
 
witam
czasu brak na net najbardziej....Miki to mały wulkan energii i zjadacz też mojej przy okazji....
TakaJ - trzymam kciuki żeby było jak sie najmniej boleśnie !!!! z męskimi sprawami...
co do butów w Bartku kupiliśmy...
a co do pyt. o pufę-u nas strzał w 10!!! mały tv na niej ogląda -u nas też Myszka Miki na topie ale i Piraci z Nibylandii-zresztą bajki z tv4 :p
Jagoda śliczną masz parkę-syn jaki poważny na zdj :D
MadzialenaK pewno już po cc :d tuli swe maleństwo !
Aga no myślę że wiosna-lato uda nam się gdzieś kawę na mieście wypić -no liczę na to i na propozycje :D
Basia no nie tylko Ty nie masz czasu...normalna rzecz ! fajnie że synuś apetyt ma ...Miki raz tak raz siak,czasem siły już nie mam mu wciskać jedzenia...i daje luz...nie je nic.... ;/
 
reklama
Venicee u nas ani jedna bajka, zero tv w ogóle i to nie mój wymysł tylko małego nie ciągnie a czasami mi szkoda bo zawsze troche czasu by się ukradło. Zabiegu nie będzie w środę bo wczoraj wieczorem zmarł mój dziadek i w środę mamy pogrzeb. W ogóle to jakaś kopnięta jestem, jakoś mi dziwnie. Jeszcze zęba teraz wyrywałam bo termin miałam i mam poszyte w środku i gęby nie czuję wcale tylko mnie boleć zaczyna, ciągnie mnie jakoś tam wszystko. W ogóle mam do kitu tydzień.
Przepraszam, że tylko o sobie ale jakoś tak ...
 
Do góry