reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Spoko ...czasem jakaś kumulacja nas dopadnie a wtedy człowiek musi się wygadać .... Szkoda że blisko nie mieszkamy :D często byśmy się winkiem raczyły i żaliły..... Kondolencje z powodu dziadka ...
Ząb wyrwany,a nawet nie mów,na jesieni miałam tą p:angry:rzyjemność ..bolało mnie 4 dni po....i to solidnie...
No z tymi bajkami nie narzekam -czasem choć chwilę czasu podkradnę ....ale nie zawsze Miki chce oglądać....u nas największym hitem sa piosenki po j.ang -na you tube MOTHER GOOSE CLUB :D wszyscy w domu podśpiewujemy czasem hehhehe
Pogoda okropna .... kiedy ciepło na stałe przyjdzie??? bo już bym bardzo chciała !!!!!!!!
Święta jakoś mnie nie cieszą że będą....jakoś tak bez emocji ...
 
reklama
Ja niestety bardzo spuchłam z tej strony gdzie miałam wyrywany, nie wiem jak mam jechać jutro na ten pogrzeb i ten poczęstunek potem, a dzisiaj na modły to już tym bardziej, jeszcze na męża czekam, żeby się dziećmi zajął i nie wiem czy zdążę :wściekła/y:

Venicee a już miało być ciepło i tak ładnie się robiło i bach :/
 
No ta pogoda dołuje jak cholera ....mogłoby się już ciepło na stałe zrobić :tak:...
Dziś tonę prasowania odwaliłam....ręce mam do kostek prawie ...:baffled:
Ktoś pytał jakie butki kupilismy..takie...

11036800_907956815892537_3223189118012789087_n.jpg
 
Venicee ja pytałam, fajne, wyglądają na wygodne i rzetelnie zrobione. Ja się jakoś wybrać do sklepu nie umiem :(
 
Cześć dziewczyny.
Melduję się już z córeczką w domu.
W piątek 27.03.poprzez cc przyszła na świat Adela cała i zdrowa, 4100g, 59 cm, 10/10pkt. Na razie tylko śpi ciągle, nawet na jedzenie muszę ją budzić bo taki niejadek z niej. Synek póki co jest nią zaciekawiony , ciągle patrzy co u dzidzi, głaszcze ją i całuje.
Pozdrawiam Was wszystkie i dziękuję za kciuki.
P_20150329_141418.jpg
 

Załączniki

  • P_20150329_141418.jpg
    P_20150329_141418.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 32
MadzialenaK spora dziewczynka -sliczniusia !!!
Znowu tu cicho bardzo...święta co? sprzatanie? zakupy???
Ja mam lenia giganta z którym walczę....prasuję właśnie,chcę mieć chwilę spokoju z najbardziej nielubianym zajęciem domowym...
Miki dziś fajny dzień miał...i pospał i dobry humor miał :D się wyprzytulaliśmy sporo,nawet wieczorem przyszedł mi buziaki dawać i znowu poprzytulac sie :d jejuuuu jakie to miłe ! dla takich chwil warto warto warto żyć !
szkoda tylko że brzydka pogoda będzie .... ale no coś wszystkiego miec nie da rady..
Wogóle z "tyłu głowy" siedzi mi jakaś wew panika co do chorób....wizje mi jakieś durne chodzą do głowie ...brrr a sioooooo!!!!
 
reklama
Do góry