reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Dziękuję dziewczyny za gratulacje i miłe słowa.
Już prawie po świętach :-) w moment mi zleciały zresztą jak zwykle. Szkoda, że pogoda do niczego , zimno, pochmurno, deszczowo-śniegowo, nie ma nawet jak wyjść z dziećmi na spacer :-(
 
reklama
Takaj dziękuję, czuję się ogólnie ok, boli mnie tylko kręgosłup od wielkiego brzucha jaki miałam a tak to ok. Rana po cc szybko przestała boleć, jedyne z czym miałam problem to pionizacja po cc, była masakra, płakałam bo tak mnie bolało że wstać nie mogłam.
 
Cześć Dziewczyny! Ale mnie tu dawno nie było... a tyle się dzieje! Przede wszystkim gratuluję kolejnych narodzin! Coraz więcej Dzieciaczków :) Musze trochę Was poczytać, żeby nadrobić. Po krotce tylko co u nas: na szczęście zdrowie dopisuje:) Wojtek dużo już rozumie, prawie codziennie nowe słowo się pojawia:) ale icharakterek pokazuje... Próbuje czasem coś wymuszac płaczem, najchętniej cały czas by stał w oknie i wyglądał na zewnątrz. Na jeden parapet w swoim pokoju t sam się wspina, masakra! Na dworze uwielbia być, ale za rękę się nie da prowadzić i zawsze idzie w swoją stronę- zwykle nie w tą, co ja... ;) o nocniku nie ma mowy- siada, ale tylko w ubraniu heh; ) ale przyjdzie w końcu i na niego pora.
Późno już, spokojnej nocki życzę i postaram się częściej tu pojawiać, bo brakuje mi naszych ,, rozmów`` :D
 
Madzialenak dobrze to pamiętam, dla mnie jeszcze od pionizacji gorsze było jak miałam iść się wykąpać sama przez cały korytarz, nie umiałam się zebrać. Ale to już za nami, teraz masz kruszynkę przy sobie :)

Kulka to chyba jakaś norma bo widzę, że teraz wiele z naszych dzieciaczków pokazują na co ich stać :) A ja zauważyłam, że już kuma co u kogo może i to doskonale, np. na mojej mamie wisi dosłownie non stop, na mnie też ale już mniej i muszę jakoś go tego oduczyć. Też wymusza, jak mu coś nie pasuje to macha tymi łapkami na wszystkie strony, kopie co ma pod nogą. Cieszę się, że zdrowi jesteście :)
 
Madzialenak to i tutaj pogratuluję!!!

Skończyłam 2 mce!

IMG_20150407_100052.jpg

IMG_20150407_092858.jpg

image24.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20150407_100052.jpg
    IMG_20150407_100052.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 36
  • IMG_20150407_092858.jpg
    IMG_20150407_092858.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 32
  • image24.jpg
    image24.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 27
witam po świętach :D ufff
i dobrze w sumie...wolę normalny tryb życia :D
Pogoda nam ma się zrobić od pojutrza YUUPIIII! może w końcu ciepła wiosna nas przywita na dobre...
Madziasek śliczna córcia ! extra włoski ma ! :D ślicznotka mała ! Chrzest mieliście w święta?
Kulka częściej do nas zaglądaj !
Miki w święta ,miał u rodzinki napad złości -tatę podczas śniadaniaWielkanocnego za rękę ciągnął -bo chciał żeby z nim szedł...tata nie dał się....i zaczęło się-płacz darcie tupanie krzyk szczypanie rzucanie się....trwało to 30 min :angry:...przeszło-ale warto było ! potem jak reką odjął..... TYPOWY bunt 2 latka ! :szok:
 
Venice chrzcilismy Maję 28 marca :-)

Mój Mikołaj podobnie się zachowuje. Ehhhhh takie awantury robi ze ręce opadają...
 
Ostatnia edycja:
Madziasek super córa a podobno do brata, że hej :)

U nas to samo, jak się mu coś nie podoba to latają mu ręce we wszystkie strony, ryczy, kopie itd. Nie miałam tego ze starszym i zdziwiona słuchałam jak koleżanka opowiada jak jej synek kładzie się i rzuca w markecie na ziemię jak mu się coś ni podoba a teraz sama to będę miała :/
 
reklama
Do góry