reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013


Cześć dziewczyny

Venicee
ooo szok, przy anty w ciąży? gratuluję choć sama też nie byłabym zadowolona ale pewnie jak dzidzia pojawi się na świecie to będziesz mega szczęśliwa.

Moje dzieciarki właśnie skończyły katar, zawsze tak jest, że Sebastian zaczyna i po 2 dniach Adela ma już katar. Sebastian coraz grzeczniejszy bawi się z siostrą bo wcześniej to jej dokuczał i bił. Też mam niejadka, kiedyś jadł wszystko, rodzina mi zazdrościła , no to teraz mam , nic nie chce jeść, najlepiej słodycze, zupy uwielbiał teraz nie ruszy :-( już nie wiem co mam mu robić na obiad bo wybrzydza strasznie a mnie trafia i się martwię, że głodny, że nie dostaje odpowiedniej ilości kalorii i wartości odżywczych, ehh...

Zdrówka dla wszystkich chorowitków.
 
reklama
venicee co ja pacze :) Gratuluje oby sie jakoś poukładało. kolejnego letniego dzieciaczka bedziesz miala. A ze zapytam jedno w drodze czy większa ilość?

u mnie juz koncówka pomalu, dajcie spokkoj nie nadarzam za tym moim diablem. wszedzie biega a mama musi za nim. Wiec postawilam na sposób malo wychowawczy i przez 8 godzin dziennie(jak nie wiecej) włączony jest tv. Czasem oglada a czasem bawi sie u siebie w pokoju ale jak wyłącze tv to zaraz przybiega i mama wlacz bajka. Ja przynajmniej moge chwile odsapnac, szczegolnie ze juz szyjka sie skraca i podejrzewam ze maluch jednak w tym roku sie urodzi.

u nas pampers dalej króluje, sikac na kibel nie chce. Zawzioł sie i koniec. Tylko na kupke wola i leci do lazienki. Z jedzeniem jest różnie. Słodkie by jadl caly czas ale jak juz mam dosyc tego jeczenia o lizaka czy cukierka to wyciagam ogorka zielonego z lodowki i wcina, albo papryke kroje na paseczki i zajada. Czasem zje wszystko ladnie a czasem to nic nie pasuje. Srednio co 3 dni takie nic niejedzenie mam. Ale chlebek zje z wedlina i serkiem zoltym, serem bialym i dżemem, z makrela w sosie pomidorowym, paróweczki tez czasem, platki z mlekiem albo kasze manne z kakaem, Jogurtów jesc nie chce za bardzo. Na obiad jako ze uwielbia rosól czesto jest makaron, i albo spagetti, albo jakis makaron z miesem i warzywami, czasem zje ziemniaki i rybe. lubi pierogi. No kurcze jak tak pisze to duzo lubi ale czesto nie chce jesc albo skubie. No i najlepiej jak mama da. Od taty nie chce a sam to zapomina ze ma wziac. Warzywa lubi surowe gotowane lub na parze sa beee
 
Ostatnia edycja:



Venicee
ooo szok, przy anty w ciąży? gratuluję choć sama też nie byłabym zadowolona ale pewnie jak dzidzia pojawi się na świecie to będziesz mega szczęśliwa.
....
No tak wyszło. Na razie radości nie ma ...
Żabila dobrze widzisz ... co dopiero pisałaś że się boisz...a tu koniec prawie....
E twój smyk to zjada ładnie no co ty...
U mnie dziś zjadł talerz spagetii....ale to dziś...
 
Żabila już końcówka!! Wow, ale szybko zleciało :)

U mnie słodycze też mógłby jeść i jeść ale nie mogę dawać aż tyle bo ma potworne zaparcia.
 
taka j u nas.pomoglo lactulosum na.zaparcia i probiotyk tez dobrze robi mam acidolac baby w kropelkach, wychodzi taniej.noz saszetki, jak przekonac.mlodego do inhalacji? kupilam a.on ma.mnie gdzies tylko nie i nie
 
Ewelinka lactulosum podaję jak widzę, że nie da rady, też mam. O probiotyku nie pomyślałam, w kroplach na pewno lepiej bo chyba na dłużej i dla mnie o wiele lepsze podanie bo w saszetkach to on potem pić tego nie chce bo to muliste jest. Ja inhalacje po prostu zrobiłam na siłę, ale tylko ze 2 razy a potem już się przekonywał a on straszne strachajło jest do takich rzeczy więc u Was też by poszło. Tylko nie wiem czy tak na siłę chcesz no bo to jednak mało miłe jest. A na koniec to u nas już sam sobie trzymał :)
 
no zlecialo bardzo szybko, ani nie wiem kiedy.

moj tez czasem ma problem z kupa z zaparciami ze cisnie i cisnie i widac ze go boli. Ale ja nic nie podawalam tylko zwieklszalam ilosc picia i daje np mandarynki bo jak zje ich za duzo czyli z 7 na raz to zaraz potem kupa rzadka sie robi :D
musze pomyslec o tym probiotyku
 
reklama
Do góry