reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Wiecie może co z Samaola?? Ja caly czas mam jeszcze jednak nadzieje...

A tak z innej beczki wlasnie robie sobie przysmak z dziecinstwa;p ziemniaki ze smietana:-p
 
reklama
hello:-)

mi nadal dokuczają bóle podbrzusza, więc staram się leżeć, jak wracam z pracy.. no i biorę no spę doraźnie ..

ktr będzie serduszko, ja to wiem!!&&&&&&&&&&&&&

co do współżycia, to u nas też od II kresek ani razu, ale tak, jak pisałyście, to chyba taki strach osób po stracie..

co do objawów, to ja poza tym bolącym podbrzuszem i piersiami w zasadzie nic więcj nie mam.. czasem smak na jakąś rzecz.. ale jak piszecie o fast foodach, to na samą myśl mnie mdli:-D
 
Witam ja bylam 3.01 u lekarz i serduszko biło widziałam:happy: fajne uczucie jest wtedy. A jutro wybieram sie na badania krwi i takie tam inne.... tylko kto za tego śpiocha wstanie rano:p
 
reklama
witajcie, chciałabym dołączyć do tematu, jestem z Poznania. Dziś byłam na kontroli u lekarza i widziałam fasolkę i bijące serduszko :-). Jestem w 8 tygodniu ciąży:-)
 
Do góry